Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megette a nyers...

A kutyám megette a nyers disznóhúst! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kihalászta a kukából a nyers disznóhűst a pincser kiskutyám! Nagy baja lesz tőle? Úgy hallottam hogy nem szabad nekik disznóhúst enni. És ha baja lesz, az állatorvoson kívülit tehetnék?(nagyon messze van 3s rosszul vam a kocsiban)

2015. jún. 17. 14:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
19-es a vicc az, hogy ráadásul a link csak google-be vezet, mert akármelyik cikket másolta volna be róla tuti, hogy a disznóhúst csak jól megfőzve ajánlják.:D Bár még azt is hallottam, hogy abban az esetben lehet nyersen ha minimum 3 hétig fagyasztva volt. Azért nem kísérleteznék.
2015. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Két éve volt szerencsém a szegedi kutyafuttában napon egy doki előadásához.Ő havi szinten ajánlotta a féregtelenítést.
2015. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
21, látod te már előrébb vagy akkor, én meg sem nyitottam a linket :D
2015. jún. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Pf... Mondom 1 évente szoktam 3 darabot venni, beosztom, mivel nagyon messze van az állatorvos! 3 hónaponta szoktam! Mielőtt még leszólnátok, gondolkodjatok már picit! Kössz a válaszokat.
2015. jún. 18. 16:51
 25/26 anonim ***** válasza:

Kérdező! Hadd kérdezek valamit: Nálatok az állatorvos nem adja a féreghajtót az éves kötelező oltás mellé?

Ne érts félre, nem bántani akarlak, mert lehet felétek nem így van. Nálunk az állatorvos egy kutyára ad 6 darabos tabletta csomagot, amiből hármat kell odaadni a kutyának az oltás idején, majd hármat fél év múlva. Ez benne van az oltás árában. Hozza kérdezés nélkül. Szóval nálatok külön meg kell venni?

2015. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Te nem tudod, hogy a kutyának való felszerelést hol kell venni és neten sem tudsz utánanézni és mi gondolkodjunk? Akkor te ezek szerint nem is tudsz.
2015. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!