Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Előreharapást a kiskutya ki...

Előreharapást a kiskutya ki tudja nőni?

Figyelt kérdés

A 8 hetes Bichon Havanese kiskutyánknak előreharapása (csukaszálya) van és az lenne a kérdésem, hogy ezt a kölyök ki tudja nőni vagy így fog maradni esetleg súlyosbodik az idő előrehaladtával?

Persze ha így marad az se gond, hisz nem kiállítási kutyának vettük.



2015. jún. 17. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Állatorvost kérdezd meg, de szerintem ez nem olyasmi, amit ki lehet nőni.
2015. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem túl durva, akkor van rá esély, mivel még nagyon az elején van a koponya fejlődése. Az alsó állkapocs fejlődését a táplálék fehérje mennyisége is befolyásolja. Ha csökkented a fehérje arányát a táplálékában, akkor lassabban fog nőni és így helyre jöhet. Keress valami kifejezetten alacsony fehérje tartalmú tápot!
2015. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ránézésre max 2 mm-el van neki kijjebb az alsó, mint a felső.
2015. jún. 18. 00:05
 4/6 anonim ***** válasza:
az már igy marad.
2015. jún. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

8 hetes , simán ollós harapás lehet még belőle. Vedd le a fehérjét 22 % ne nagyon legyen több.

Nekem volt olyan h eladtam hobbi célra egy kiskutyát mert előreharapása volt még jó h nem tiltattam le a tk- ét mert fogváltás után teljesen rendbejött és egy szuper kiállítási kutya lett belőe. A lehető legkevesebb fehérjét tartalmazza, igaz ezt ne a kölyök tápokban keresd. Am baja nem.lesz 2 mm előreharapástól!

2015. jún. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor a további kérdésem az lenne még, hogy akkor mit adjak neki??
2015. jún. 18. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!