Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nyüszít a kutyám?...

Miért nyüszít a kutyám? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Tegnap hoztam el egy 7hetes Bichon Havanese keverék kiskutyát ! Tegnap délután evett is ivott is kivittem sétálni ott kakilt meg pisilt ! Játszottam is vele,nagyon eleven kiskutya ! De ha épp olyanja van nekiáll nyüszögni..mit csináljak hogyan szoktassam le róla ?

2015. jún. 18. 07:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
El fog múlni neki. A helyváltoztatás miatt van több, mint valószínű de ha még ezzel sem vagy tisztában akkor "jól" megleszel a kutyával.
2015. jún. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5%
Hét hetesen nálad sem lehetne! Vidd orvoshoz, lehet hogy beteg!
2015. jún. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

"kedves" 1. válaszoló első kutyám és "bocsánat" hogy nem vagyok tisztába azzal hogy 20lehetséges ok közül melyik az az egy a 20ból amiért nyüszithet a kiskutyám..!


"kedves" 2. válaszoló biztos vagyok benne hogy nem beteg..eszik iszik kakil pisil..nincs hasmenése nem levert és nem is kedvtelen életvidám játékos és nagyon eleven ugyhogy köszöni szépen jól van és biztos nem beteg ! Mint mondtam nem állandóan nyüszit csak néha rájön a nyüszithetnék de abba szokta hagyni..!

2015. jún. 18. 07:42
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Hiányzik neki a Mama. Nem azért amiért a 2-es mondja, hanem csak úgy érdemes megmutatni az állatorvosnak. Ad esetleg vitamint stb., meg elmondja hogy mikor esetleg mivel kell majd oltani, mire kell figyelni. A cicánkkal mi is így csináltuk, pedig a párom tapasztalt macskás.
2015. jún. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Horst77 köszönöm a válaszod..mindenképp el fogom vinni dokihoz :)
2015. jún. 18. 08:04
 6/16 anonim ***** válasza:
Azért nyüszít, mert elszakították a mamájától, alomtestvéreitől, és még hiányoznak neki. Ez természetes, el fog múlni.
2015. jún. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló..neked is köszönöm a választ
2015. jún. 18. 10:21
 8/16 anonim ***** válasza:

És szerinted mi látatlanul ugyan honnan tudhatnánk, hogy a 20 okból miért nyüszöghet?

Lehet, hogy fáj a hasa, hiányzik neki az anyja, éhes/melege van/fázik/viszket valahol és nem tudja megvakarni, ha épp alszik álmában is nyüszíthet, vagy csak úgy belenyüszög a nagyvilágba mert próbálgatja a hangját. Lehet, hogy hol ezért nyüszög, hol azért, vagy egyszerre több miatt.

Nem sokat tehetsz ellene, azon kívül, hogy mikor épp nem nyüszög, megnézed minden okés-e, és ha éber, akkor játékkal le lehet kötni a figyelmét.

2015. jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szoktam vele játszani..
2015. jún. 18. 12:15
 10/16 anonim ***** válasza:
Milyen 20 ok? Nincs ennek 20 oka.De mivel első kutyád ezért kedves leszek és bemutatom azt az embert, akit úgy hívnak ÁLLATORVOS. Ha valami miatt aggódsz a kutyád egészsége miatt vagy nem vagy benne biztos, hogy minden rendben van akkor elviszed ehhez az emberhez, aki megvizsgálja neked és felállítja a megfigyelései alapján a diagnózisát és eszerint cselekszik. Vagy kezeli a kutyádat vagy ír fel gyógyszert, gyógyászati termékeket stb. vagy semmit nem tesz, mert mindent rendben talál és magyarázatot ad az általad szokatlannak vélt viselkedésre.Tehát ha fontos a kutyád neked és minél tovább szeretnéd, hogy veled maradjon akkor szépen a gyk-s barom kérdések számát nem növelve ehhez a tapasztalt,diplomás emberhez fordulj. Idióta.
2015. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!