Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nyüszít a kutyám?...

Miért nyüszít a kutyám? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Tegnap hoztam el egy 7hetes Bichon Havanese keverék kiskutyát ! Tegnap délután evett is ivott is kivittem sétálni ott kakilt meg pisilt ! Játszottam is vele,nagyon eleven kiskutya ! De ha épp olyanja van nekiáll nyüszögni..mit csináljak hogyan szoktassam le róla ?

2015. jún. 18. 07:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Horst77 köszönöm szèpen a válaszod te vagy a legnormálisabb válaszoló :) Elvittem ès azt mondta hogy teljesen egèszsèges semmi baja a kiskutyának csak az anyukája hiányzik neki ès azèrt nyüszit..ma van nálam 4.napja már egyre kevesebbet nyüszit nagyon eleven ès játèkos a kis rosszaság :) Ha nègy hónapos lesz megkapja aveszettsèg elleni oltást meg a chipjèt :)
2015. jún. 21. 22:58
 12/16 anonim ***** válasza:
Legalább a te agyad helyét felhúztam. :D Ma már békésen fogok aludni,mert tudom, hogy vannak még olyan retardáltak, akiknek semmi nem jön össze és keseredésükben azt hiszik érnek akár lepkefingot is, mint te. Viszont remélem nem tartasz kutyát ilyen gyenge idegrendszerrel meg nulla ésszel. Nem tudom milyen magasra halucinálod magad de szörnyet halnál ha a valós szintedre esnél hülye gyerek :)
2015. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló te nem vagy valami okos
2015. jún. 21. 23:28
 14/16 anonim ***** válasza:

egy ilyen ifju ember,aki egy kicsi kutyát bevállal,elöre kell tájékozodni mi a teendö,hogyan kell gondozni egy kutyát,esetleg a kutyamama tulajdonostól.. az állatorvos valoban fontos,de pénzbe kerül, tudtad ezt ?

a havanez különösen érzékeny fajta..olvass utána

legyél felelös állattarto !kérdezd meg az állatorvostól,hogy ez mit jelent

2015. jún. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
56%

12-es, ha neked ez okoz örömet és nyugodt alvást...

Olyan sötét vagy, a varjút is villámnak nézed,

de azért örülünk neked, mindehová kell udvaribolond. :D

2015. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem bunkoskodást kèrtem hanem normális válaszokat ès normális rendes választ amibe nincs bunkozás olyat csak Horst77 tudott adni ! Sajnálom hogy nem vagyok elèg tájèkozódott..ne csináljatok ugy mint ha nem tudnám hogy egy állatorvos pènzbe kerül..
2015. jún. 23. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!