Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért remeg a felnőtt spániel...

Miért remeg a felnőtt spániel kutyusom?

Figyelt kérdés

Szokott remegni, de általában csak a kajáért ha eszünk vagy a labdáért stb. De mióta levágattuk a bundáját tök sokszor ok nélkül remeg.. Idejön hozzám és remeg, reszket persze nem huzamosabb ideig és nem is mindig! Benti kutyusról van szó, így nem hinném hogy fázik, meg lent nem is remeg mikor lemegyünk. A kedve, étvágya ugyanolyan jó mint eddig. Lehet mégis fázik? :S


Köszi a válaszokat.


2010. márc. 1. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:

úúúú én valahol olvastam efféle betegségről,de sajnos már nem tudom megmondani, hogy mi az:s keress rá neten.

vagy vidd el orvoshoz, az a biztos. Inkább előzd meg a bajt.(bár remélem nincs)

2010. márc. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már gondolkodás nélkül állatorvoshoz vittem volna. Bár én minden hülyeségért elviszem a kutyusom, de jobb az, ha látja egy állatorvos és véleményt mond, nehogy nagyobb baj legyen belőle.


Javulást az ebnek!

2010. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi de épp ez az h nem látszik betegnek mert ugyanúgy játszik, vergődik, eszik. Csak mióta lenyírattuk a bundiját azóta ilyen, de akkor is csak néha :D Nemsokára oltás, majd akkor megkérdezem :) Tudjátok úgy remeg mint amikor vki izgatott vagy ideges :D De mondom csak néha. Nem is gondolok semmi rosszra inkább! :)
2010. márc. 1. 12:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Honnan van a kutyus?

Ha tenyésztőtől vetted, jelezd neki, hogy tudjon vele számolni.

Lehet idegrendszeri gyengeség is. Ami jó esetben csak annyi, hogy az izgalmi állapotokat túl erősen éli meg (pl. kajáért kuncsorgás).

2010. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért nézze meg mindenféleképp egy orvos, az a biztos. Attól, mert eszik és játszik rendesen, még lehet beteg. Tapasztalatból mondom.
2010. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szaporítótól vettük, ennek már 6 éve. Sajnos akkor még nem értettem a kutyákhoz és ezért nem tenyésztőtől vásároltunk. Mindenképpen megkérdezem majd a dokit, csak mások véleményére/tapasztalataira is kíváncsi voltam :)
2010. márc. 1. 14:31
 7/8 anonim ***** válasza:

szaporítótól is lehet venni normális kutyust:)

remélem nem lesz baja:)

2010. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az én kutyám (németjuhász) is csinált ilyet , nála ez idegi dolog volt , az utóbbi 4-5 hónapban már nem csinálta.
2010. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!