Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rednalf kennelről mi a vélemén...

Rednalf kennelről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Aki már vásárolt ott kutyát, kérem még ma válaszoljon, köszönöm :)

2015. jún. 22. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem a tenyésztőt, bár nem vettem tőle kutyát, mert nem bordert illetve sheltie-t tartok, hanem skót juhászt. Viszont három alomnyi kiskutyáját (2 sheltie, egy border) viselkedésteszteltem végig, egészségesek voltak, szépen fejlődtek. A tenyésztő pedig korrekt, bár leginkább csak telefonon elérhető, interneten keresztül elég nehézkes vele a kommunikáció.
2015. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én beszéltem vele telefonon és elég bunkó volt, még dadogott is...:/

Szerintetek mi oka volt?

2015. jún. 22. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Én egy kutyát ismerek onnan,hát,nem nyűgözött le semmilyen téren.Sőt...

A honalapon se sok infot lehet találni,ami van,az meg nem tetszik. Biztos nem vennék innen kutyát.


Az,ha valaki dadog viszont nem elítélendő. Ne ez határozza meg,hogy szimpatikus-e a kennel.

2015. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem ugy dadogot, hanem mintha nem tudna mit akar mondani vagy mintha nem értene hozzá. Amikor az árat kérdeztünk nem tudta mit mondjon, "száááz öm ööö 10,20
2015. jún. 25. 09:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ár attól is függhet, hogy melyik kiskutyát viszed, milyen feltételekkel. Egy alomban nem egyforma minőségű az összes kölyök, van kiállítási minőségű és hobbi minőségű. Ha esetleg egészségi szűrést is kérsz kölyökre, akkor az még hozzájön az árhoz. Én például kompletten szűrt kölyköt 20 ezerért többért vettem, mint a szűretlen ára lett volna (mondjuk ott az összes kölyköt alapból szűrték).
2015. jún. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!