Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány oltás után lehet levinni...

Hány oltás után lehet levinni a kölyökkutyát sétálni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Ha jól tudom 2, de lehet, hogy csak, ha megkapta a 4-et. És persze a féreghajtót.
2010. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Nekünk mikor kiskutyánk volt úgy mondta az állatorvos, hogy még meg nem kapta az összes kiskutyának kellő oltását, addig felnőtt kutyával ne találkozzon.

Szóval sétáltatás csak pórázon, ha másik kutya közeledik megakadályozni, hogy akár csak megszaglásszák egymást. Ha másképpen nem megy, akkor kérd meg a másik kutya gazdáját, hogy fogja be a saját kutyáját, mert a tiéd még nem kapta meg az összes oltását ahhoz, hogy megszerezze a védettségét.

2010. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Nekem azt mondta az orvos, hogy a 3. után egy héttel, de olyan helyen ahol nincs sok kutya.
2010. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szia én is két hete hordom le a kutyámat! először kapott egy oltást majd két kombináltat és utána 1 hétre vihettük le.de akkor még a veszettség oltás nem volt meg csak olyan helyre visszük ahol nem lehet gond és nem nagyon engedem hogy minden félét felszedjen a szájába! van egy ismerősöm ő is ugyanahhoz az állatorvoshoz hordja a kutyáját őket szoktuk lehívni játszani mert azt a kutyát tudom hogy be van ő is oltva így biztonságosan játszhatnak! olyan kutyákkal játszhat akik be vannak oltva! kóbor kutyákat próbálom elkerülni még!
2010. márc. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!