Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiderült az 5-6 hónapos...

Kiderült az 5-6 hónapos kutyámról hogy lány:D átlehet még nevezni? Hallgatni fog rá?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 21:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezen mos jót nevettem! :)


Természetesen át lehet nevezni, a menhelyről örökbefogadott kutyáknak is sokszor új nevet adnak. A lényeg, hogy gyakran szólongassátok az új nevén, amikor rátoknéz, akkor dicsérjétek meg. Szerintem néhány nap alatt megszokja, de legfeljebb pár hét.

2010. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
Az en kutyam barmire hallgat. Ha azt mondom neki, hogy kurvä anyäd, akkor is odajon. :))
2010. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%

Hát ezen most komolyan nem tudom sírjak-e, vagy nevessek...

Mégis mit csináltál, hogy eddig ez nem derült ki?!

2010. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez vicces :=). Eddig nem láttátok az ülepét? :=) Persze, hogy átkeresztelheted, 1-2 nap és hallgatni fog az új nevére. A menhelyeken is az összes talált kutya új nevet kap (honnan is tudhatnák a régi nevét) és nagyon hamar, gond nélkül megtanulják.
2010. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Oké köszi:D Jó, örülök hogy jót nevettetek (:D), de amikor vele vagyok (azt) nem nagyon nézegettem(xD), meg ugye télen került hozzám ilyenkor nem is tudok sokat kimenni hozzá. Kiskorába meg teljesen fiúnak tűnt ott... az állatorvos is azt mondta, hogy kan. Dehát így alakult:))
2010. márc. 1. 22:06
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Az előttem szólók már mindent leírtak. Most nem azért, de szerintem elég nagy különbség van egy fiú és lány kutya között!:) Legközelebb, ha lesz egy új kutyád nézz be a lába közé, és akkor biztos jó nevet adsz neki!:D
2010. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Biztos jó állatorvos lehetett! Bele se merek gondolni, mi lett volna ha elviszitek hozzá ivartalaníttatni! Levágta volna a nem létező heréit?:-O Biztos sokat foglalkozhatsz azzal a kutyával, ha még azt sem tudod fiú e vagy lány!!! Már első nap tisztában kéne lenni vele!!!!
2010. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodtan lehet lánykutyát is Lajosnak hívni, legfeljebb vicces lesz. Azért mégse ember. Hallottak már ilyet. Amúgy hogy hívják?
2010. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%

21:37-es ezen jót nevettem :D


Amugy hogy ne csak offoljak,hanem a kérdésre is válaszoljak... persze,átlehet...szólitgassátok sokat az új nevén,majd csak megszokja :)

2010. márc. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is van olyan ismerősöm, akik hasonlóan jártak, bár azt most nem tudom így hirtelen, náluk mennyi idős volt a kutyus, mikor rájöttek. Ők úgy oldották meg, hogy csak egyetlen betűt cseréltek le a nevében (Lili -> Vili), és így a kutyusnak is viszonylag zavartalanul ment az átállás. :)
2010. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!