Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff v. pitbull típusú...

Amstaff v. pitbull típusú kutyák örökbefogadása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Barátom nagyon szeretne egy amstaff v. pitbull kutyust örökbefogadni. Viszont én nem nagyon találtam ilyen fajtamentést vagy menhelyet. Esetleg tudnátok ajánlani,hogy hol érdemes nézni?


Előre is köszönöm!



2015. jún. 23. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


De szinte minden menhelyen van staff-típusú kutya, sajnos a tudatlan szaporítók miatt.

2015. jún. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Nem kell a buta szaporító,vannak olyan "emberek" is akik csak szimplán kivágják a kert végébe,fél méteres láncon (vagy még annyi se) és éheztetik szerencsétlen állatot... Undorító és felháborító.
2015. jún. 23. 23:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak "típusút" akarsz és nem fajtatisztát, azokkal tele van minden menhely.
2015. jún. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szentendrei Árvácska menhelyen van több is (de gyanítom, hogy a többi menhelyen is, illetve az Illatos úton - ott most lesz örökbefogadó nap, asszem június 28-án).
2015. jún. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

[link]

[link]

Meg ott az Amstaffrescue is, amit már linkeltek. Szerintem nincs még egy olyan fajta, ahol három fajtamentésből is válogathatsz, plusz a menhelyek és gyepik végtelen választékából. Ezt csak úgy nem találod meg, ha nem is keresed :)

2015. jún. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Akumi valószínűleg keresem csak ép nem ebben a fajtában vagyok jártas.... :)
2015. jún. 24. 12:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
itt sok van mindig: [link]
2015. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. jún. 25. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!