Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az úgy megfelelő, ha egy...

Az úgy megfelelő, ha egy háztartásban élő kan és szuka kutya közül csak a szuka van ivartalanítva?

Figyelt kérdés

Én nem szeretném az erősen munka vonalú kan kutyámat ivartalanítani, de valaki ideköltözne egy ivartalanított kislány kutyával... Így az én kutyám az ugye nem akar majd közösülni?


Előre is köszönöm!



2015. jan. 28. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Megfelelő. Ha akarna is, nem tudna...
2015. jan. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, elég ha szuka ivartalan, így nem lesz szaporulat.
2015. jan. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van, semmi probléma nincs belőle. Mivel a kan egyáltalán nem domináns, így nem is próbálkozik a szukánál.
2015. jan. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bollocks ***** válasza:
Attól függ, mi a cél. A nemkívánatos alomtól megvéd, a hereráktól nem.
2015. jan. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a másik kutya rendesen lett ivartalanítva (mert sajnos előfordulnak hibák, amik miatt tüzelhet még a szuka, bár már nem termékeny, de a kan mászhatja!), akkor nem lesz gond. Nálunk is így van, csak a szuka van ivartalanítva, a kant én sem szeretném.
2015. jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Sokat segítettetek :)
2015. jan. 28. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!