Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél a kutyám tőlem, pedig nem...

Fél a kutyám tőlem, pedig nem is akartam bántani . (? )

Figyelt kérdés
Van valami bogár,nem tudom mi a neve,de bemászik az ablakon mert sokat van nyitva,és 1-2 néha még az ágyra is jön.Mikor meglátok egyet,bepánikolok hirtelen,és elkezdem csapkodni gyorsan,mert fürge mozgású.Na most a kutyám az ágyamon alszik mindig.Szerintem azt hitte most pár alkalommal hogy őt akarom bántani,pedig én a fejemnél csapkodtam,ő a lábamnál aludt,amint észlelte a dolgot azonnal futott ki a szobából.És ez mintha belé rögzült volna,fél tőlem,hiába aranyoskodok neki,megyek felé,és már egyből lapít.Mit csináljak vele ?
2015. jún. 27. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegyél szúnyoghálót az ablakra. Ha már nem csapkodsz körülötte összevissza, visszaszerezheted a bizalmát.
2015. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

ne csapkodd szegény bogarakat; tarts a szobádban valami kis műanyag dobozt és egy papírt, melyek segítségével kiviheted a nemkívánatos látogatókat :)

így a kutyád sem fog tartani tőled :)

2015. jún. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor fél, ne "aranyoskodj", ne simogasd. Akkor csak rosszabb lesz.

Talán az lenne a legjobb, ha jutalomfalattal leülnél valahova, és ha félelem nélkül oda mer menni, akkor megkapja. Megsimogatod, h nem fél, megdícséred.

És lehetőleg ne csapkodj körülötte.

Így visszaszerezheted a bizalmát.

2015. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!