Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beengeddtem a kutyát esőben...

Beengeddtem a kutyát esőben egyből berohant a nappaliba ki akartam zavarni de nem megy ki az előszobába. Mit tegyek hogy ki menjen?

Figyelt kérdés
Kajával kicsalogatással , visitással próbálkoztam de nem érdekli.

2015. jún. 9. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Megfogod, kirakod.
2015. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam de 35kg. Meg 1hete van nállunk és még nem ismertem ki. Nem tudom hogy reagálna ha elkapnám a nyakát és kiraknám.
2015. jún. 9. 16:41
 3/13 anonim ***** válasza:
Húha, így nagyon hamar falkavezér lesz belőle... Sürgősen kezdj el olvasni egy kicsit a kutyanevelésről!
2015. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
anyámé a kutya én nem akartam
2015. jún. 9. 16:45
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne is csinálj semmit, max nézzed, már ha mered...
2015. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy egy olyan kutyát aki 35kg és 6éven át egy üres telken élt úgyhogy a gazdája heti kétszer járt ki hozzá etetni és egyetlen egy emberrel se volt közvetlen kapcsolatban te mennyire mernél emelgetni kedves utolsó.
2015. jún. 9. 17:15
 7/13 A kérdező kommentje:
De annyira mégse hülye nagynaehezen kitessékelem visszamegyek a szobába erre kinyitja a bejárati ajtót xD
2015. jún. 9. 17:44
 8/13 anonim ***** válasza:
pórázt teszel rá (gondolom van nyakörve) és kitessékeled...
2015. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
pasztmek ez átse futott hirtelen az agyamon olyan ideges voltam
2015. jún. 9. 17:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Kapd össze magad, ha nem akarsz majd a kis játékszere lenni... A kutyák megérzik, ha félsz tőlük, és ki fogja használni, ha nem teszel ez ellen semmit. Meg néha azért használd a kis agyad is, azért van, hogy gondolkodj, nem azért hogy a netet használd...
2015. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!