Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi a legalsó korhatár...

Mennyi a legalsó korhatár kölyökkutyák chipeltetéséhez?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi 10 hetesen hoztuk el a tenyésztőtől, és 8 hetesen, a második kombinált oltásával együtt a chipet is beletetette. Mire elhoztuk, chipelve, tetoválva volt, egyedül a harmadik kombioltást, és a 4 hónaposan a veszettség elleni oltást kellett nekünk beadatni.
2015. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért kérdeztem mert szeretnék kiskutyákat ajándékba adni a vásárban. (Valaki kitette őket anyakutyástól, és nem volt szívünk menhelyre adni) Most 8 hetesek és nem tudtam pontosan mikor is kaphatnak chipet, mert olvastam olyat is hogy csak 4 hósan stb.
2015. jún. 29. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig vigyétek menhelyre, mert ott sokkal jobb lenne nekik! Ott szeretik, dédelgetik őket, és találnak nekik megfelelő gazdit! Ki tudja, h ti nem egy olyan embernek adjátok oda, aki láncon fogja tartani? Ez a vásárban ajándékozás rossz ötlet.
2015. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó, azért menhelye válogatja, még a legjobb helyeken sem hiszem, hogy olyan sok idő jutna kiskutyák dédelgetésére, hogy a rosszabbakról ne is beszéljünk. De abban egyetértünk, hogy vásárban az első szembejövőnek odaajándékozás nem jó ötlet a kiskutyák szempontjából.


Ha nem csak szabadulni akartok a kölyköktől minél hamarabb (az alapján, amit írsz, nem ez a helyzet), akkor megpróbálhattok olyat megbeszélni menhellyel, hogy az ő szerződésükkel adjátok örökbe a kicsiket, vagy legalább egy szerződés-mintát kérhettek tőlük.


8 hetesen már kaphatnak chipet, ahogy az első írta, a második oltásukkal együtt.

2015. jún. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!