Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha a kiskutyám...

Mit tegyek, ha a kiskutyám minden áron be akar menni oda, ahová nem lehet neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A lényeg: ahonnan elhoztuk, szőnyegre pisilt/kakilt. Most már pelusra csinálja, de egyszer - kétszer máshova megy. Egyik szobába nagy szőnyegek vannak, oda nem engedjük be, az ajtóba tettünk dobozokat. Azokra ráteszi két mancsát, vagy át is ugrik rajtuk. Most is, ott nyüszít az ajtóba.

Mit tegyek, hogy abbahagyja ezt?



2015. jún. 29. 09:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Hát lehet van ott vmi amiért be akar oda menni, vmi szag vagy olyan amit mëg nem látott. ;)

Szerintem engedd be egy kicsit, úgy hogy te is ott vaggy és ha azt látod hogy pisilni akar akkor csapj rá picit a nózijára, de csak épp hogy, aztán gyorsan cipeld a pelenkához. ;)

2015. jún. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Már egyszer - kétszer beengedtem, de azon gondolkodok, hogy rögtön pisilés után viszem be, így gondolom ott nem pisil.

Viszont amint szobatiszta lesz (kint), már beengedhetem. :)

2015. jún. 30. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!