Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle kutyáknál a farkas...

Beagle kutyáknál a farkas körmöt mennyi idösen lehet levágatni? Fáj neki? hogy történik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

sztem ezt az állatorvosnak kell mütétileg levágni,mert ha te nekiállsz egy olloval levágni,akkor sullyos fájdalmaka tokozhatsz neki,

nekem is volt a németjuhászomon,és lemüttetem dokival,és olyan most,mintha nem is lettt volna neki,

ugyhogy sztem állatorvos!!!!!!!!!

2010. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj nemakarok én hozzányulni dehogy!köszi.
2010. márc. 2. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Doki megcsinálja, altatásban. Pár napig kezelni kell, ennyi.
2010. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én beaglémnek is van voltam vele dokinál és nem mondta h le kell műteni.Ha ott marad lesz vele különösebb baj?
2010. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:

Azoknál a fajtáknál (beaglehez nem értek, de nekem is van levágott ujjú kutyám), akiknél levágják a farkaskörmöt, újszülött korban szokták elvégezni. Akkor még puha kis porc, az orvos egy nyisszantással elintézi.

Később, mikor már csontosodott, ez már műtét.

Egyszer volt egy kutyám, akinek dupla farkaskörme volt. Elég randán mutatott. Mikor hazahoztam, rögtön mentünk az orvoshoz oltásra, vizsgálatra és leszedte. De el kellett altatni hozzá. (A kutyát, nem az orvost!)

2010. márc. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!