Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat akkor most "ismerem...

A kutyámat akkor most "ismerem" vagy "nem ismerem"?

Figyelt kérdés

Van egy 3,5 éves kan németjuhászom, nem teljesen fajtatiszta, teljesen átlagos kinézetű, barna-fekete, egy kicsit kisebb.

Az apja fekete németjuhász volt, aki kisebb, az anyja az olyan mint ő.

Méretben ugye apja, kinézetre anyja.


Törzskönyvezve senki nincs, de a szüleit végülis ismertük, amikor vettük, kb. fél éves korában az anyja ott volt, meg még 5 kan kölyök, 6 kan testvér volt.


Semmi probléma nem volt vele, egészséges, chippelt, oltott, minden.

Tanítva nem volt XD

De mindenesetre örülök, hogy nem volt, mert így sokkal bolondabb XD

Nagyon játékos, mindig úgy liheg, mintha mosolyogna, és addig nézi az ajtót, mint egy szobor, amíg meg nem simogatjuk, soha nem volt még szomorú, örök kölyök.



Attól, hogy "nem hivatalos" kutya, attól még ugyanúgy ismerhetem minden porcikáját, szóval, ha ki van vizsgálva, akkor akár pároztatni is lehet?


Nem szeretném, mert mindent tudok ezzel kapcsolatban, olvastam itt pár kérdést, és nem kell engem is kioktatni az okokról, hogy miért is ne pároztassam.


Bár bevallom, nagyon szeretném, ha egy utódját nevelhetném fel, mert nagyon szeretem, és sajnálnám, ha eltűnne a családja, jó lenne a tudat, ha az ő kölykét nevelhetném :(((((

Ha már nem lenne, akkor a kölyök segítene elengedni.



2015. jún. 30. 01:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Egyébként mögöttünk is sorban házak, és így legalább 6 udvar egymásban van, a miénk középen, ugye elölről utca, hátul is a kertszomszédok udvarai, látótere is bőven van.

Az egyik kertszomszédban volt egy "szerelme", nem kergült meg rá, ellenkezőleg, lenyugtatta, és elvoltak kerítésen keresztül egész nap, csak elköltöztek, és egy ideig hiányzott neki, de már elfelejtette.

2015. júl. 1. 00:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!