Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! 8 éves amstaff kant hova...

SOS! 8 éves amstaff kant hova lehetne elhelyezni?

Figyelt kérdés
Gazdája új barátnője fél a kutyától, ezért az illető leadta egy állatorvosnál, hogy altassa el. A doki nem tette meg, most nagyon sürgősen gazdit keres. Kedves kezes kutya, nem vadállat! Pesten van, írj emailt, ha érdekel és megadom a kutya elérhetőségét. (Én inkább a kutyát tartottam volna meg, mint azt a tyúkot!)
2010. márc. 3. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Gazdáját kéne elaltatni :S

A létező legtöbb helyre hirdetést kipakolni, net, újság, utca, állatorvosi rendelő. NEm tud valaki gondoskodni addig a kutyusról? Ha nem ,akkor sajnos menhely :(:(:(:(

2010. márc. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen , hogy vannak ilyen "gazdák" akiknek az éppen aktuális lyuk fontosabb mint az évek óta, őt feltétel nélkül szerető kutya :S:S:s
2010. márc. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
www.amstaffrescue.com én is itt találtam magamnak nehéz sorsú kutyust, sokan nézik akit érdekel ez a falyta
2010. márc. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez az amire egy kutya sose lenne képes, mert ő HŰSÉGES a gazdájához.

Ekkora egy r*bancot, hogy rákényszeríti a pasiját hogy válassz én vagy a kutya. Hülye k.......va!!! Szánalmas.


A "gazdi" meg a másik szánalom, hogy képes ezt csinálni egy ribiért. pfffff.......


De pont összeillenek, megtalálta zsák a foltját...parádés.


Inkább a csajnak keres gazdit, oké???? Hirdesd neten expressen, menhelyen!!!

2010. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen "gazdával" kapcsolatban az a véleményem, hogy a kutya nagyon jól járt, hogy megszabadult tőle! Szegényke. :( Sajnos a szomszéd házunkban is lakott egy ilyen gyökér, kihozott menhelyről egy kutyát, nála volt 1 évig, majd összeszedett egy kutyagyűlölő r*bancot, a kutyát pedig leadta a gyepire! Meg tudnám ölni az ilyen embert. előbb szabadulnék meg ilyen párkapcsolattól, mint hogy a kutyám eláruljam!
2010. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem barátom azt mondaná hogy vagy ő vagy a kutya, akkor nyitnám is az ajtót.... És természetes nem a kutyának. :)
2010. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nah mi lett a kutyussal?
2010. márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gazdira talált az öreg staffi, egy állatorvos nő vette magához.
2010. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök neki h megmenekült! :)
2010. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!