Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti felszeditek sétáltatás...

Ti felszeditek sétáltatás közben a kakit?

Figyelt kérdés

Mármint amit a ti kutyátok termel.

Csak őszintén :D

Én nem szoktam.


2015. júl. 3. 17:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egyszer nem szedtem fel, amikor belekakilt egy bokorba úgy, hogy nem tudtam elérni. Azt is szégyellem. Ha erdőben sétálnánk, valószínűleg nem mennék be a fák közé, de az útról és városban a parkban, futtatóban MINDIG felszedem.
2015. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne szedném fel? Otthon se hagynám a szőnyegen, pedig egy idő után ott is elbomlik, csak ugye undorító. Odakint is ugyanúgy undorító. A környezetünkre vigyázni kell, nem csak arra, ami kizárólag a miénk, hanem arra is, ami közösen a miénk, sőt, arra még jobban, mert ugye emberek vagyunk, és odafigyelünk egymásra is.
2015. júl. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy felszedem. Elég undorítónak tartom, hogy valaki ott hagyja a fűben, sőt, a járdán is láttam már nem egyszer kutyagumit. Beleléphet kutya, de akár kisgyerek is! Ha te lépnél bele, vagy a kutyád, boldog lennél? Gondolj rá, mekkora öröm lesz kimosni más kutyájának a kutyájának a termékét a kutyádból, és szedd fel!
2015. júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
100%
Nemrégen van saját kutyám-egy nagytestű labrador-, és bár kertes házban lakunk, de naponta kétszer viszem sétálni, főleg családi házas övezetben, játszótéren. Ez egy pesti külváros, itt mindenki felszedi, ez a természetes. A kutyusom is néha két embernek megfelelő kolbászokat "termel", ezt viszonylag könnyen fel tudom szedni. A probléma, a kicsit hígabb termékkel van, azt csak maszatolni tudom, de arra is földet szórok, ha járdára sikerül. Viszont kicsit vicces, ha a félóra séta elején produkál, és csak átlátszó zacsim van kéznél, vihetem a "mintát" haza, mert szemetes szinte sehol sincs...Szóval a kulturált kutyatartáshoz hozzátartozik szerintem a felszedése.
2015. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Mindig felszedem. 99 százalékban legalább, az a maradék 1 az az, amikor hülye vagyok és elfelejtek zacskót vinni, de ez tényleg baromi ritka és olyankor is kérek más kutyástól. Most így hirtelen az utóbbi hónapokból egy eset rémlik, amikor ez nem jött össze.


Normális ember, akit érdekel a környezete és a többi ember, mindig összeszedi. Még az egy fokkal hülyébb is, legalább saját maga miatt, ugyanis könnyen belátható, hogy legközelebb te is belegyalogolhatsz ugyanott. Arról nem is beszélve, hogy a betört ablak effektus itt is működik, ha te nem szeded fel, akkor legközelebb onnan lehet, hogy más se, aztán rövid időn belül kereshetsz másik helyet, mert tiszta szar lesz az eddigi. Ahova gyakran járunk (a nagy gát Békásmegyernél), ott alapvetően mindenki felszedi, mert baromi sokan, több százan sétálnak ott kutyával és mégis elvétve látni csak otthagyott szart. Öt éve amúgy sokkal több volt, meg a házam előtt is volt rendszeresen, ami mára gyakorlatilag megszűnt, szóval sokat javult az emberek hozzáállása.


A legjobb zacskó a célra amúgy ez szerintem: [link]

2015. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kutyam, de ket hetig vigyaztam baratnom kutyajara. Nem volt kerdes, mindig felszedtem, pedig hordozott babaval voltam... Szerintem ez alap...
2015. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
100%
felszedem, persze. nem dobod el a szemetet, nem szarsz a járdára, ez ugyanolyan alapdolog.
2015. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 evimeri ***** válasza:
18%
Én bevallom, hogy mostanában előfordul, hogy nem szedem fel. De ez a környéken most általános lett. Hogy miért? A II. kerületben lakom a Zsigmond tér környékén. Aki erre lakik vagy jár erre, tudja, hogy már több mint egy éve a környék teljesen fel van túrva. A Budai fonódó villamos hálózat építése miatt. A környéken az összes szemetest eltüntették. A Zsigmond téri kutyasétáltatót alig lehet megközelíteni, mert minden fel van túrva. Így a kutyások és ha csak nem akarnak egy bűzlő neylon zacskóval a sebükben lófrálni, akkor kénytelenek ott hagyni. Már gondoltam is, hogy felhívom az önkormányzatot ez ügyben. Mert már az egész környéket ellepi a szemét és a kutya kaki. Egyébként mindig felszoktam szedni. Sokan még a kutya sétáltatóban sem képesek össze szedni.
2015. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Felszedem, és mikor látom, hogy más nem szedi fel, szépen udvariasan odamegyek, átnyújtok egy zacskót, és szólok, hogy 'látom, éppen elfogyott a zacskód, itt van egy, szedd fel ezzel'. Azok a fejek, priceless, komolyan:D Már ezért megéri. Amúgy büdös, sz-r, retkes tahónak tartom az ilyen embereket, de ezt jól álcázom...
2015. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Szilvi & Argos ***** válasza:
94%
90%-ban felszedem. A maradék esetben terebélyes bokorba, hatalmas aljnövényzetbe produkál, ahonnan nem fogom kibányászni...akkor könyékig caros lennék :P
2015. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!