Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Össze fognak szokni a kutyáim?

Össze fognak szokni a kutyáim?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves Palotapincsi kan kutyusom. Egyszerűen Ő a mindenem. Pár hónapja meghalt az anyukája. A mai napon hazahoztunk egy hét hetes kislány pincsit mellé. Első találkozásánál jól megszagolgatta és körülötte járkált folyamatosan figyelte. De sose ért hozzá. Ha a kiskutya odament hozzá és megszagolgatta felugrott és morgott egyet. Amikor etettem a picit odakapott neki. Folyamatosan figyeli de tartja a távolságot. Ha a picivel játszok és ő is ott van simogatom folyamatosan közben. Elvittem sétálni mint minden nap. De olyan szomorúnak tűnik és távolodik. Nagyon rossz belegondolnom hogy azt érzi hogy hátha azt érzi hogy már nem szeretem?

Ugye össze fognak szokni idővel? Csak az első nap volt. De kétségbe vagyok esve és szomorú vagyok egy kicsit.


2015. júl. 4. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen össze szoknak csak aggy nekik egy kis időt!:)
2015. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Nagyjából ide is érvényes az, amit ide írtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__7000578-van-..


De röviden: még nagyon kevés idő telt el, de általában meg szoktak oldódni ezek a problémák. A 7 hetes viszont még kicsi az elválasztáshoz.

2015. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De csak akkor engedd őket egymáshoz közel ha ott vagy,mert baj is történhet!
2015. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bollocks ***** válasza:
55%
Khm... Pekingi palotakutya jellegű keverékek.
2015. júl. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ma 23:13

És ha azok is volnának, akkor másként kell majd őket nevelni?

A kérdésnél nem azt olvastam, hogy milyen fajta a két kutya.

Felhívom a figyelmedet mindjárt itt, alul az első ajánlásra a válaszhoz.

2015. júl. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!