Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most tüzel először a kutyám....

Most tüzel először a kutyám. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Nappalra kint van, éjjelre behozom, mert nem jó a kerítés és nehogy bejöjjön valami kóbor kan kutya. Eléggé vérzik, folyton nyalogatja magát és többet eszik mint eddig. Tegnap vettem észre hogy vérzik, nagyon remélem hogy még nem késő... Mire figyeljek? Ilyenkor görcsöl vagy fáj neki vagy mit érez? Igaz hogy 3 hétig fog tartani ez az állapot? Minden tanácsot elfogadok. Kioktatás és társait köszi de nem kérek.
2015. júl. 5. 21:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Már pénzbüntetést is kapott érte, képzeld. Ugyanis addig KÖTELES megcsinálni és fenntartani a kerítést, amig lakott terület az én telkem. Tehát KÖTELES a fél telket keríteni. De tényleg, nézz utána a törvényeknek ahelyett, hogy piros kézért itt pattogsz nekem. És továbba nem áll veled módonban tásalogni. Szia.
2015. júl. 6. 11:13
 12/14 A kérdező kommentje:
*módomban társalogni.
2015. júl. 6. 11:14
 13/14 anonim ***** válasza:
Továbbra se köteles és kizárt, hogy büntetést kapott volna érte. Nagy kamukirály vagy te, barátom! :) (És mellesleg állatkínzó.)
2015. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Na takarodj már el innen te tetű.
2015. júl. 6. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!