Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panel lakásban házőrző kistest...

Panel lakásban házőrző kistestű kutya?

Figyelt kérdés
pls csak olyan írjon akinek van tapasztalata és nem a netes kérdőívek alapján fogja linkelgetni a fajtákat köszönöm. minden kistestű házőrző jöhet.
2015. júl. 8. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Házőrzésre érdemesebb riasztót beszereltetni, egy kutya ma már nem igazán riaszt el senkit(főleg egy kistestű).

Kicsikből amúgy is, maximum jelzőkutyát találsz, azért meg a szomszédok kinyírnak.

2015. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy házőrző, mit szeretnél, hogy mit csináljon?
2015. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ne aludjon miközben a háta mögött pakolják ki a lakást...jelezzen, éber legyen.
2015. júl. 8. 14:08
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

ha ugat egy kutya panelban, az a baj. A lakók mégis miből fogják megtudni, hogy éppen miért ugat? Ha bemegy valaki, onnantól egy kiskutya csak ugat, egy ideig. Mert elintézik.

Biztonsági ajtó és jöhet a nyugalmas kutyás élet.

2015. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a nagytestű kutyákról tudok sokat, de szerintem minden kistestű ugat szinte mindenkire. Szóval vehetsz yorki-t, bármit, mert ugatni szerintem mindenképpen fog.
2015. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem boxerem van, mégsem ugat még akkor sem, ha jönnek. Igaz, még kölyök. Na mindegy. Szóval kérdező, akkor pl ajánlom a tacskót, terriereket. Szóval olyat, aminek van hangja. Nem biztos, hogy ész nélkül ugatni fog, normális esetben csak akkor fog ugatni, ha kopognak, állnak az ajtóban.
2015. júl. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az erős túlzás, hogy minden kistestű ugat! Palota pincsi, francia bulldog, ilyesmi kutyák nem nagyon mukkannak meg. És sorolhatnám.
2015. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó, nem úgy értettem hogy mindegyik... De szerintem elég sok kistestű fajta ugat ha pl. valaki ott motoszkál az ajtó előtt. Mármint, a legtöbb ismerősöm kutyája, akik panelban laknak, azoknak mind ilyen kutyája van. Legalábbis a legtöbbnek. :)
2015. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez esetben bármilyen menhelyi, nem buldog jellegű keverék tökéletes választás. Csak még véletlenül se dicsérjetek rá, ha ugat. Ha baj van, úgyis tudni fogja majd a dolgát.
2015. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy fajtatiszta kutya árából olyan biztonsági ajtót veszel, amin tuti nem megy be senki, akinek nincs kulcsa. Panel lakást pedig másképp nemigen pakolnak ki, csak az ajtón keresztül. Aki meg egy ilyen ajtón is átmegy, annak egy oroszlán se jelentene akadályt.
2015. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!