Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panel lakásban házőrző kistest...

Panel lakásban házőrző kistestű kutya?

Figyelt kérdés
pls csak olyan írjon akinek van tapasztalata és nem a netes kérdőívek alapján fogja linkelgetni a fajtákat köszönöm. minden kistestű házőrző jöhet.
2015. júl. 8. 13:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nálam a puli keverék, ha így éjjel hall valami motoszkálást az ajtónál, akkor kirohan ezerrel és ugat kettőt mérgesen, aztán visszaszalad az ágyamhoz és ha még ébren vagyok megsimogatom, mert örülök, hogy szól nekem és elkerget mindenkit az ajtó elöl. Eleinte ugatott minden kis neszre, de ha nem volt semmi jelentősége, akkor megszidtam, hogy ne ugasson eszetlenül mindenért.


Egyszer bejöttem az ajtón csendben és észre sem vette hogy hazajöttem. Meglepődtem. Csak 5-10 perc után jött ki a konyhába, de akkor úgy rohant, akkor hallotta meg, hogy ott vagyok. De a betörők is csendesek. Szóval nem lennék biztos benne hogy minden esetben észrevenné. Lehet hogy ki tudnák pakolni a konyhát, vagy valamit, de a szobát azt biztos nem.

2015. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyedfüggő nem fajta függő. Nekünk a házban tartott vizslánk olyan, hogy bármilyen halkan nyitod az ajtót éjjel ő rögtön ott van és ugat, de ismerős kistestű kutyája felől kipakolhatnád a lakást is meg se nyikkan. Szerintem nézz körül egy menhelyen ott már vannak kifejlett kistestű kutyák, akik természetét már lehet ismerni és lehet tudni melyik jó jelző.
2015. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!