Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek baj ha nem bántja...

Szerintetek baj ha nem bántja a kutyám a macskákat se?

Figyelt kérdés
Nem bántja a macskákat se, csirkéket se, kutyákbol van egy pár amire haragszik de azokat se bántja nagyon inkább játszik velük, az embereket még úgy se. Staddfordshire terrier 4 éves kan

2015. júl. 9. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Miért lenne baj? Talán úgy véled, mert staffi, akkor neki kellene mennie mindennek és mindenkinek?
2015. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
HA házőrzőnek vetted akkor baj. Ha szobakutyának/simogatni való kutyának akkor nincs gond.
2015. júl. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

#2


Az mióta házőrzés, ha leöl mindent ami él és mozog?


Kérdező, bajnak nem baj. Máshol ha a kutya véletlenül megöl egy csibét mert mondjuk rátapos, már akkor rohannak elaltatni... Egyébként akik ismerik a fajtát (és nem viadorkutyának hülyítik meg), azok tudják staffik nagyon játékos, emberbarát kutyák, nem is értem miért olyan meglepő, hogy így viselkedik.

2015. júl. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Kezdjük azzal, hogy írd helyesen a fajtát staffordshire...

Az meg egyáltalán nem baj, hogy nem nyír ki mindent, ami mozog. Miért is kellene neki?

2015. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
haa azt akarod hogy megvedjen ( rossz emberektol ) akkor egy baratnoddel baratoddal akit meg soha sem latott probald ki hogy eljatsza hgy bantani akr es nezd hogy reagal a kutya ha nm csinal semmit akkk ööö egyszereuen egy szelid cuki kutya aki nem lenne kepes meg egy legyet sem artani orulj neki mert vannak akiknek az a problemajuk h tul agressziv kutyajuk van
2015. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne akard, hogy mindennek neki menjen a kutyád. Az én kutyusom mindent elkap ami mozog. Hidd el nem olyan jó mint ahogy gondolod. Minden kerítést meg kellett erősíteni, a mácskámat el kellett ajándékozni, a kis pincsieimet kennelbe kellett csukni. Egyszerűen minden kutya más természetű. Ha sétálunk és valaki meg akarja simogatni egyből neki akar menni, persze nem mindenkinek. Pár hónapja rám is rámmorgott mikor evett, de erről gyorsan leszoktattam. A csirke folytogatásról azt hittem sikerült leszoktatni, de amint elmentem pár percre már ki is végezte.
2015. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy bántson másokat, részben azért is mert bolond lesz és még minket is megkapna mérgében. Elsőnek mikor megvettük ő i s morgott, amikor simogattuk miközben evett ideges volt, morgott harani akart, csak kapott egy pár pofont és nem mer morogni fél mert ha morog tudja hogy kapni fog meg azt is tudja hogy nem vesszük el a kajáját. Amugy szeretetben volt kiskora óta, simogatva volt, 1 éves koráig bent aludt.
2015. júl. 9. 22:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem veréssel kell a kutyát leszoktatni. Én például elvettem tőle a kaját ha morgott és csak kicsit később adtam vissza. Azzal hogy vered csak ingerled a harapásra.
2015. júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!