Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem eszi a prémium...

A kutyám nem eszi a prémium tápot (Brit premium száraz táp). Mit tegyek? (Úgy szoktam etetni, hogy reggel száraz tápot kap, este pedig húst és hasonlókat) Van egyéb ötletetek az alábbiakon kívül?

Figyelt kérdés

Eddig ezekkel próbálkoztam:

1. összekeverve másik száraz táppal, amit viszont szeret(Chappi) eredmény: szájába vett mindkét fajtából néhányat, a Britet kiköpdösi, a többit megeszi

2. párizsiba csomagolva eredmény: addig forgatja a szájában, míg a párizsit megeszi, a britet kiköpi

3. szokott kapni farhátat, és annak a levével kicsit leöntve eredmény: egyáltalán nem eszi meg

4.ha nem eszi, elveszem előle eredmény: nem érdekli, mert tudja, hogy este vacsorára kap finomabbat

-kézből adva, a szájához közel tartva, elveszi, és elnyammogja

Szóval hiába gondoltam, hogy most aztán milyen szuper jó táppal etetem majd, nem szereti. Mi a véleményetek a chappiről? mert azt szereti, de közben tudom, hogy a brit, ha nem is a legmenőbb táp, de azért mégis csak jobb minőségű



2015. júl. 9. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a két opció létezik ccak nálatok, a brit meg a chappi? Millió féle táp van, prémiumból is 100x jobb, mint a brit. Miért ragaszkodsz ennyire hozzá, ha a kutya utálja?
2015. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
minek kell azzal etetni amit láthatóan nem szeret? van sok prémium minőségű , ki kell próbálni azokat(kis kiszerelést vegyél)
2015. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Reggel lerakod elé a Britet, ha nem eszi meg elveszed, este megint elé rakod, nem eszi meg, elveszed, reggel megint elé rakod és így tovább. Ha nem adsz neki mást, megfogja enni előbb vagy utóbb.
2015. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam már többet is. Pl: Royal canin, happy dog, meg még egy másik. a brit volt az utolsó remény, mert már így is kidobtam csomó pénzt, és 12 kilónyi táp van a szekrényemben, amivel nem tudom, mihez kezdjek...lehet, én eszem meg :)
2015. júl. 9. 20:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyszerű: ne kapjon semmi mást, csak a tápot. Nincs hozzákeverés, hús, nasizás, farhát stb.

Eléteszed reggel, vársz 10 percet, elteszed. Este ugyanígy. Semmi mást ne kapjon, csak vize legyen.

Éhen halni nem fog, meg fogja enni előbb-utóbb.

2015. júl. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha esélyt adsz rá, akkor válogatni fog. Normális esetbne a kutyának azt kell egye, amit eléraknak. Egy félét kapjon mindig, tedd elé etetési időben és ha nem nyúl hozzá vedd el, majd következő etetésnél ismét próba. Előbb-utóbb megeszi.
2015. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

probálkozz még csak találsz olyat amit szeret

am próbáld meg nem túl kicsi szemekre ledarálni és ráönteni valami szószt vagy szaftot

2015. júl. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 11. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!