Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a kiskutyusom. Az...

Meghalt a kiskutyusom. Az életem része volt és nagyon hiányzik, nem tudom túltenni magam rajta, mennyi ideig fogom érezni a hiányát? És tudja pótolni valaki azt az űrt a lelkemben amit az én kis rosszlánykám hagyott maga után?

Figyelt kérdés

2015. júl. 10. 11:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi az hogy miattad?
2015. júl. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
gondatlanság :(
2015. júl. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nagyon kedves Kutya barátok! Van egy felszabadító hírem nektek, A kutya általában egy meghalt testvért szokott pótolni az ember életében és másodlagosan szól az állatok iránt érzett szeretetedről. A jelenléte a leggyakrabban egy meghalt ikertestvért segít pótolni, de soha nem fogja tudni ezt a szerepét betölteni, ha nem tudod meg ki halt meg és őt nem gyászolod el. Leggyakrabban az szokott lenni, hogy az illetőnek volt egy meghalt ikre édesanyja méhében, aki mivel nem volt egészséges, meghalt mellette még pár hetesen vagy hónaposan. Ennek a jele lehetett a pecsételő vérzés, a hányinger, a nehéz szülés vagy a császár vagy a korai vagy túlhordás és egyéb veszélyeztetett terhességi problémák! Ezt amúgy Hellinger féle családállítással ki lehet oldani, majd el lehet gyászolni s akkor nem érzel majd olyan elementáris erővel kényszert arra, hogy a kutyádra vetítsd ezt a hiányérzetet. A témában van egy zseniális könyv, ajánlom olvasásra: Angster Máris Ikertörténetek A neten megrendelhető, ha figyelmesen elolvasod, mindent megértesz belőle! Sok szerencsét hozzá!
2017. nov. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Vegyél egy új kutyust nekem is az ségített
2019. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!