Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyanak adhato-e macska...

Kutyanak adhato-e macska szaraztap pl:real nature wilderness stb?

Figyelt kérdés

2015. máj. 16. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Általánosságban a macskatáp beltartalmi értéke mindig jobb mint a kutyatápnak szóval több fehérje ,zsír több hús.A macskafélék sokkal specializáltabban húsevők, nekik szükségük van erre. De hosszasan ezzel etetni nem érdemes és felesleges, viszont alkalmilag nem fog ártani.
2015. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Gyakorlatilag az első válaszadó a legfontosabbakat le is írta. Annyival egészíteném ki, hogy hosszú távon is lehet érdemes, hiszen a jobb minőségű táplálék egészségesebb kutyát, egészségesebb fejlődést és gondtalanabb időskort jelent a kutya számára. A macska válogatósabb, így a macskakaják több húst és kevesebb mellékterméket tartalmaznak.
2015. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
A húgom kutyája 16 éve macskakaját eszik, még soha semmi baja nem volt tőle. Jobb, mint a silány, szemétből gyártott, olcsó kutyakaja.
2015. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja, hogy a segítséget is lepontozod? Hát akkor rohadj meg, segítsen neked a Kun Béla!
2015. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4!

Nem is biztos hogy a kérdező pontozott! Miért kell ilyen stílusban írni? (én egyébként nem pontoztam senkit)


Kérdező!

Nézd meg ezeket, utána mérlegelj! Okosabb lett volna körülnézni a neten, mint itt kérdezgetni!

[link]


[link]


[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__258586-lehet-..


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1212205-kutya..

2015. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit.kezdo vagyok.azt sem tudom hogy kell
2015. máj. 18. 10:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a kérdezőnek szántam, hanem annak, aki tette. A stílus pedig olyan, amilyen. Kezdem unni, hogy az ember segítő szándékkal válaszol kérdésekre és jön egy s..fej, aki valamitől frusztrált és lehúz másokat.
2015. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!