Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb minőségű...

Zsofi1313 kérdése:

Melyik a legjobb minőségű konzerv és száraztáp?

Figyelt kérdés
Most 9 hetes a Beagle kölykünk, 2 hete van nálunk, szépen eszi a Purina Dog Chow (Puppy) száraztápot, de nem tudjuk, hogy ez a legjobb minőségű száraztáp, amit kaphat. Milyen kölyökkutyának szánt prémium tápot javasolnátok? Illetve még nem, de hamarosan szeretnénk egy kevés konzervet is keverni a száraztáp mellé, a Real Nature, illetve a Select Gold jónak tűnt a magas hústartalom miatt, de itt is elkélne a segítség, hogy pontosan milyen márkát javasoltok? Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

2015. jún. 9. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mit evett a tenyésztőnél? Azt egye.
2015. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
A Purina tápok átlagban 4% húst tartalmaznak, én azt semmiképp sem ajánlom. A Select Gold nálunk bevált, a másikkal nem etettem még, de a magas hústartalom nagyon fontos. Ha tápot keresel, az összetevőknél azt figyeld, hogy a hústartalom legyen az első, mert ha a gabona(származékok) szerepelnek elöl, akkor egy gyenge minőségű tápról van szó, még akkor is, ha a zacskóra "teljes értékű kutyaeledel" van ráírva
2015. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Árkategóriát nem írtál. Ha nem számít a pénz, akkor a Taste of the wild tápokat tudom ajánlani ha mindenképp ragaszkodsz a műkajákhoz. A konzerveket szerintem felejtsd el, mert még a hiperszuperprémium konzerveknek is 80% vízből és 20% ipari szemétből állnak.
2015. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: A """tenyésztő""" csak annyit mondott, mikor kérdeztük, hogy mit adjunk neki pontosan, hogy mindent megeszik... Nem voltak épp a helyzet magaslatán.


Második válaszoló: Köszönöm a választ! Figyelni fogom!


Harmadik válaszoló: Megnéztem a Taste of the wild felhozatalt és tényleg nagyon jónak tűnnek! Köszi! Igazából azért gondoltuk, hogy keverünk egy kis konzervet is a szárazhoz, mert azt olvastam több helyen, hogy érdemes váltogatni a száraztáp/konzerv/rendes házikoszt hármast.

2015. jún. 9. 20:55
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Markus Mühle Black Angus Junior szerintem az egyik legjobb ár/érték arányú táp, nincs benne búza, hidegen préselt és magas a hús aránya benne. A Taste of the Wild kölyök táp nem annyira jó, mint a felnőtt tápja sajnos, szóval a kettő közül szerintem az előbbi jobb. Ha nem számít a pénz, akkor az Orijen az egyik legjobb itthon is elérhető táp.
2015. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a Markus Mühle Black Angus egész szimpatikus közepes árú tápnak tűnik az összetevői alapján.
2015. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A Markus Mühle Black Angus Junior tényleg nagyon jónak tűnik, köszönöm a tippet! Az Orijentől egyenesen elájultam, de azért a 4000 Ft/kg kicsit borsos. :) Persze szeretnénk neki a legjobbat adni, ami a legjobb az egészségének, de mondjuk olyan 2000 Ft/kg, ami még belefér.
2015. jún. 10. 18:43
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Akárhogy nézem, ez "csak" 1500 Ft/kg. A Markus Mühle 930 Ft/kg

2015. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol láttad az Orijent 4000 ft/kg-ért, de menekülj onnan és vissza se nézz :D
2015. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül Orijent vettünk, 2490 Ft/kg a Kosztolányin. Nagyon csípi az eb! :) Köszi az ötleteket!
2015. szept. 15. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!