Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eladó dalmata kölyök kutya?

Eladó dalmata kölyök kutya?

Figyelt kérdés
Valaki tud eladó dalmata kölyköt?

2015. júl. 13. 16:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Tessék, érdeklődj.

2015. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Keress ra tenyesztokre, van elerhetoseguk.
2015. júl. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 nodiggity202 ***** válasza:
8%
Szia! Vehetsz tenyésztőtől (kb 150.000-200.000 Ft). Ha ez neked kicsit drága, nézelődj a Jófogáson (www.jofogas.hu). Nézelődj a fajtamentőknél (www.dalmatamentes.hu) is, ugyanis nagyon szép kutyák vannak ott, igaz, nem sokszor fordul meg ott kölyökkutya. Keress rá a Kiskutya (www.kiskutya.hu) oldalra. Ott már találhatsz több kölyköt is. :)
2015. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Nehogy a jofogasrol vegyel!! Ott csak szaporitok vannak, az osszes kutya tele van betegsegekkel, ideggyengek. Ha nem akarsz annyit kolteni ra, fogadj orokbe! Meghalaljak!
2015. júl. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 nodiggity202 ***** válasza:
0%
Unom már ezt a szaporítós dolgot, egyszerűen elegem van ebből. :(
2015. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
még a Spotted Angels is jófogáson hirdet, szóval nem teljesen igaz, hogy nem lehet ott venni. Neten nézz körül. A fajtamentésnél hamar lecsapnak a kölykökre.
2015. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%

Tényleg nodiggity202?


Az unokatestvérem is unta. Jófogásról olcsón vett kölyköt. Most tartanak 190.000 forintnál a gyógykezelésében, mert genetikai rendellenessége van. Még kb ugyanennyi lesz, mire az orvosok rendbe teszik a lábszárcsontjait. Ha sikerül...


De a kérdező nyugodtan vehet kutyát az általad említett oldalakról. Végül is nem neked kell végignézned, hogy mennyit szenved a kutya és nem is neked kell kifizetned félmillió forintot. Kedves Cane corso "tenyésztő", aki szaporításra bátorít.

2015. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy tenyeszto nem hirdet jofogason es hasonlo oldalakon!
2015. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tenyésztőlnél nagyon drága, érdeklődtem már ott is, más oldalakon kerestem de egyenlőre nem találtam. Kölyök kutyust szeretnék hogy kicsi korától tudjak vele foglalkozni
2015. júl. 14. 15:00
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Tenyésztőnél azért drága, mert jól tartja a kutyáit, megfelelően élelmezi, megadja nekik a szükséges állatorvosi vizsgálatokat, megcsináltatja a szükséges szűrővizsgálatokat, garanciát ad a kutyára.

Szaporító nem teszi meg ugyanezt, ezért tud 20-30-ért adni egy kutyát.(és még így is van rajta haszna)

Én vagyok a #7-es válaszoló és tapasztalatból tudom, hogy mennyivel több pénzbe kerülhet egy olcsó kutya.

2015. júl. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!