Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnék házilag agility...

Hogyan tudnék házilag agility akadályokat csinálni? Várok ötleteket.

Figyelt kérdés
Akármilyen formában várom az ötleteket, meg ha valak tudna mondani honlapokat ahonnét lehet rendelni akadályokat az nagyon jó volna.
2010. márc. 4. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Rendelni nagyon drága mulatság csinnálni meg ne csinálj mert veszélyes a kutyádra nézve.. Ott meg van csinálva hogy a kutya mar lelökje ugy az akadályt ha nekimegy, a szlanon meg rugokra van téve hogy mozogjon ha nekimegy és ne fájjon neki
2010. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert a legközelebbi agility-klub elég messze van és nem nagyon tudunk a kutyussal eljutni, a buszra is alig engednek fel a kutyával, és néha-néha, egy hónapban egyszer-kétszer tudunk csak eljutni, akkor is autóval. De a kutyám nagyon ügyes és rettentően élvezi az ugrabugrát meg az akadályokat, nem akarnám tőle megvonni.
2010. márc. 4. 20:12
 3/15 anonim ***** válasza:
Sajnos az előző válaszolónak igaza van. Nagyon nem biztonságos a kutyádra nézve, ha elkezdesz neki akadályokat építeni. Ezek olyan speciális elemek, amit nagy szakértelemmel készítenek el és te ezt otthon nem fogod tudni megcsinálni. Annyit tudsz csinálni, hogy két szék közé helyezel egy seprűt, egy hullahopp karikát felakasztasz egy fára. De ez csak bohóckodás, nem agility. Rendelni meg több tízezer forint egy akadálya, azt nem hiszem, hogy sokan megengedhetik maguknak.
2010. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Rendelni valóban drága de biztonságosabb.

Ha pedig nagyon akarsz itt van egy honlap, hogy minek hogy kell állnia de csak akkor csináld meg ha jól átgondoltad.

Különben semmi értelme akadályokhoz nyúlni mig nem tudod melyik aksit, hogyan és milyen módszerrel kell megtanitani.

[link]

2010. márc. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a videot, talán tudsz ötletet meríteni belőle:

http://www.youtube.com/watch?v=5qWIo2CHn1A

2010. márc. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Molnár Mihálytól tudsz rendelni.

Én is tőle vettem aksikat. Nagyon jól dolgozik, korrekt áron.

[link]

2010. márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak! Molnár Mihály (Ásil) fantasztikus akadályokat készit, szerintem Ő a legjobb az országban neki neve van az országban!!!!! A Mi összes akadályunk is Tőle van és nem tudok rá panaszt mondani!!!

Ha kell elérhetőség irj nekem PÜ-t!

2010. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Netboardon ha úgy van fel tudom vele venni a kapcsolatot, köszi szépen és tényleg eléggé jónak néznek ki azok az aksik a képeken. Mindenkinek köszi!
2010. márc. 7. 12:48
 9/15 anonim válasza:
Én mikor rendelni szerettem volna akadályokat, akkor végigjártam azokat a helyeket, ahol nem csak beszélik, hanem művelik is az agilityt, és azokat is végig kérdeztem, akik eredményesek a sportban, majd mindenki ásil nevét mondta. Tud valamit a kiskrapek.
2011. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Mi megcsináljuk az akadályokat, kedvező áron. [link]

Több akadály rendelése esetén,kedvezményt adunk.

2012. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!