Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnék házilag agility...

Hogyan tudnék házilag agility akadályokat csinálni? Várok ötleteket.

Figyelt kérdés
Akármilyen formában várom az ötleteket, meg ha valak tudna mondani honlapokat ahonnét lehet rendelni akadályokat az nagyon jó volna.
2010. márc. 4. 19:57
1 2
 11/15 anonim válasza:
Ej Szabika75 Te még Ásilnál is drágább vagy, és ahogy a képeket elnéztem, nem jobbak az akadályaid.
2013. jan. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Üdv mindenkinek Ásil vagyok, és úgy gondoltam, hogy ha már meglett említve a nevem néhány dologra azért válaszolnék. Első dolog amit el szeretnék mondani, az egy kérdéssel kezdődik. Miért drága az agility akadály? Nos az a gond, hogy sokan csak kész állapotában látjátok, nem az elejétől fogva. Adott az anyag, melynek ára van. Megpróbálom leírni, hogy mi is kell egy pallóhoz, hátha közelebb viszi az egészet. kell 6*370cm*15cm-es tag, és kell 8*370cm*10cm tag, mely az oldalát adja.Kell cső, ebből két fajta ha állíthatóra akarod készíteni. Alapnak 2*6 méter, egy fokkal vékonyabb az állíthatóság véget. Ebből nem kell sok, viszont így is, úgy is meg kell venned a három méteres tagot, mert három méterest tudsz csak elhozni a boltból. kell még benzin, amely megadja a bolttól való áru el hozatalt, ebben az esetben kétszeres, mert a fatelepen nem adnak vasat, a másik fele is igaz. kellenek még kiegészítők, ilyen a lánc, karabiner, csavar, ragasztó, szegélyléc a taposólécnek, lamella, stb... Kellenek szerszámok is, mert anélkül nem megy a dolog. Ha vizes fát veszel, akkor olcsóbb a dolog, de mivel nem akarsz kiszúrni a vevővel, így megveszed a már előre szárított fát, ami megint csak drágább mint a nedves. Ha vizes fát veszel, akkor előbb utóbb az vetemedni fog. Kell szakértelem, így a fához is kell valamit konyítani, és a fémhez is. Esetemben a fémből 30 éves tapasztalattal rendelkezem, és hát minden anyagot, mesterien hegesztek. A famunkával megbízom az ács barátomat, aki annak a mestere. kell még szerszám is, méghozzá a következők, lammelázó, a legolcsóbb tag is 40 ezer körül van, kőrfűrész, gagyi is vagy huszonakárhányszázforint, csavarbehajtó úgy 40 körüli áron, ha tényleg jól akarod elkészíteni, akkor gérvágó nagyon gagyi huszonharminc körüli áron, hegesztőgép ebből az olcsóbb kategória, úgy 30-40-től indul, elektróda, vagy esetünkben AWI pálca, nem olcsó az argongáz, villany és még sorolhatnám. Ezeknek van kopási költsége, melyet esetemben nem számítok fel. Ja, és nem utolsósorban munkadíj, mert hát valljuk meg, hogy ki dolgozik mostanában ingyen.
2013. jan. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Ami fontos lemaradt, nem tudom, hogy kinek de köszönöm az elismerő beírásokat. Tényleg jól esik, ez az ami tovább visz. :-)
2013. jan. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Üdv mindenkinek! Én NEM akarok versenyezni, sem Ásil-al, sem senki mással. Egy egészséges piaci helyzethez, minimum két szereplő kell egy piacon. Abban pedig Ásil-nak teljesen igaza van, hogy nekünk sem ingyen adnak alapanyagot. Mindettől függetlenül,igyekszem én is, és gondolom mindenki más, egyéb kedvezményeket adni a megrendelőknek hogy bennünket válasszon. Ez az "ipar" nem a meggazdagodásról szól. Teszem hozzá, hogy adtunk már ajándékba is akadályokat,(és fogunk idén is) mert szükség volt/van rá ott ahova került/kerül. Engem személy szerint,ez boldoggá tesz. :) További szép napot mindenkinek!
2013. nov. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Előző válaszoló: ennél millió x olcsóbban jutok akadályokhoz áruházban!
2016. júl. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!