Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy németjuhász keveréknek és...

Egy németjuhász keveréknek és egy kis/közepestestű -talán beagle - keveréknek lehet ugyanazt a tápot adni? És ha igen, melyiket?

Figyelt kérdés

A kicsi most Happy Dog Medium Baby-t kap, de váltanánk a Juniorra, mert 6 hónapos. Pár napja viszont kaptunk egy 7 hónapos németjuhász keveréket, aki már most vagy 25 kg, ezért a Medium Juniort nem kaphatja elvileg. Nem igazán szeretnénk külön tápot venni nekik, ha van esetleg olyan, ami mindkettejünknek jó. Van ilyen? Vagy nagyon fontos a méretüknek megfelelőt venni? Miben különböznek?

(Komolyan mindent megnéztem már, de a Mini/Medium/Large az összes tápnál külön van :/)


2015. júl. 14. 21:50
 1/1 macdln ***** válasza:

Szerintem mindkettőnek adhatod a Calibra márkájú Junior tápot.:

[link]

Megvan benne minden tápanyag, vitamin, megfelelő a fehérje és hústartalma, minden ami csak kellhet egy kutyusnak. És ráadásul a szőrük, bundájuk is fényes, puha és dús lesz tőle. A kutya csontozatát is erősíti. Nekem már 2 felnőtt kutyusom van : egy 8 éves német juhász keverék, meg egy hosszú szőrű tacskó keverék. Akkor, amikor még kicsik voltak nem találtuk meg ezt a fajtát, de ha megtaláltuk volna ezt adtuk volna nekik. De hamarosan lesz egy kiskutyusunk, ő is ilyet fog kapni. Csak ajánlani tudom, nekem is úgy ajánlták, mindenkinek jó róla a véleménye, visszajelzése. És ebből a fajtából van a junioron kívül még bébi, felnőtt, idős, ételallergiás és még túlsúlyos kutyáknak való is. Így a továbbiakban is tudsz nekik ilyen fajtát venni, különböző fejlődési szakaszaikban.

2015. júl. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!