Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet húskinövés a...

Mitől lehet húskinövés a kutya szájában?

Figyelt kérdés
Nem találtam rá jobb szót. A szájában van a kutyámnak egy nagy gömb alakú valami, tulajdonképpen maga az ínye, legalábbis olyan a színe. A felső állkapcsán van, mint egy nagy valami, ami odanőtt. Majd megkérdezem állatorvos véleményét, de addig is, gondoltam, ideírom. Mitől lehet? Igazából nem fáj neki (abból gondolom, hogy nyugodtan hagyta, hogy felhúzzam a száját, nem is viselkedik másként). 3 éves berni pásztor.
2015. júl. 15. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy papilloma. Így valahogy néz ki?

[link]

2015. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ennyire csúnya és rücskös. 1 db szabályos gömb, teljesen sima és "feszes" a felszíne, nem ilyen kis rücskös izé.
2015. júl. 15. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet a kutyussal?
2015. júl. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nem vittem el orvoshoz, mert szüleim elutaztak, és nekem nincs jogsim. (Szomszéd városban van állatorvos.) De majd hamarosan.
2015. júl. 19. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!