Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lenne egy hülye kérdésem: A...

Lenne egy hülye kérdésem: A kutyák lehetnek vemhesek a ciklus időszakán kívül, tehát mikor nem tüzelnek? Vagy csak a tüzeléskor vemhesülnek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 16. 10:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen kell hozzá tüzelés (peteérés), de a tüzelés nem mindig fél évente következik be (lehet gyakoribb is) és olyan is van, hogy nem lehet észrevenni, hogy éppen tüzel. Minden esetre egy olyan szuka, amelyik nem tüzel, az jellemzően nem engedi magára a kant.
2015. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És akkor se lehetséges a vemhesülés ha a kan próbálkozik és valahogy sikerült neki?
2015. júl. 16. 18:05
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha nem tüzel a szuka, akkor nem fog vemhesülni. mikor tüzelt utoljára?


Ezek szerint arra gyanakszol, hogy vemhes a kutyád...miből gondolod?

2015. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kiszámolásom szerint ma kellene de hát ugye lehet + - 1 hét

Válaszom fél évvel ezelőtt tüzelt,de akkor befedezte egy kan

Látom a hasán olyan mintha vemhes lenne (jelzem múltkor is volt egy ilyen érzésem és az lett a kutya)

Nem tudom lehet hogy bebeszélem most magamnak de női megérzés...

Am onan gondolom hogy kb 4-5 hete volt egy kannal összezárva egy udvarba és a kan próbálkozott de mindig rámorgott meg kifordult alóla meg oda kapott mikor bepróbálkozott (jelzem a kan még nem fedezett)

De én gondoltam arra hogy elviszem a dokihoz hogy nézze már meg hogy biztos legyek benne

Vagy mit tegyek??

2015. júl. 16. 20:58
 5/18 A kérdező kommentje:
Vagy várjak még egy hetet hátha tüzel?
2015. júl. 16. 21:00
 6/18 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne ivartalaníttatni és akkor nem lenne gond a tüzeléssel, kanokkal, kiskutyákkal, stb...
2015. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem akarom ivartalanítani főleg nem nőstényt...

Inkább figyelek rá...

Az embereket se ivartalanítjuk mert éppen most nem akar gyereket,de lehet jövőre szeretnék fajtiszta német juhász kiskutyákat :D

Csak mondom megkérdezem már hogy lehet e ilyen!

2015. júl. 17. 10:43
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
Remek, már azt hittem szeretnéd megkímélni a kutyádat az elléstől, de Te is csak egy szaporító vagy.
2015. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Helókám azért álljon meg a menet!!!

3 éves lesz a kutyám és most nyáron volt kiskutyája először (bejött egy kuvasz kan...) azt nem én akartam véletlen volt...

Majd igen szeretnék fajtiszta kiskutyát egyszer tőle de nem tenyésztés céljából...

Meg ez természetes dolog meg pont az anyaság örömét vegyem el tőle tudta te hogy milyen Boldogan mutatta a kiskutyáit mikor kimentem hozzá... Az leírhatatlan öröm volt mindkettőnknek!!! Ugy hogy ne vádaskodj!!! Ha fiú vagy sose fogod megérteni ha lány vagy nő akkor elég durva kifejezés volt ez....

2015. júl. 19. 21:19
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha tudtam volna hogy ismét egy ilyen buta embernek válaszolok, akkor inkább nem írtam volna semmit.
2015. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!