Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lenne egy hülye kérdésem: A...

Lenne egy hülye kérdésem: A kutyák lehetnek vemhesek a ciklus időszakán kívül, tehát mikor nem tüzelnek? Vagy csak a tüzeléskor vemhesülnek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 16. 10:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Miért lennék buta??

Szerintem összeteheti a két mancsát a kutyám aki az életem egyik örömét szerzi hogy ilyen gazdája lehet....

Jó én nem öltöztetem meg nem festem ki a körmét de megkapja a védőoltásait a bolha kullancs írtóját szabadon van egy nagy kertben és pedigree dentaxticet kap meg egy csomó finom falatott....

2015. júl. 20. 15:30
 12/18 anonim ***** válasza:
A pedigree a lgsz@rabb gyártók egyike. A kert semmit nem jelent, ha mellette kiviszed naponta 2-3 alkalommal sétálni, akkor ok. Az oltás kötelező, a kullancs elleni védelem is a minimum. "Szeretnél kiskutyàt, de nem tenyésztés céljàbòl" - jól látod, ez a szaporítàs legalja, semmi közöd a tenyésztéshez. És ne àllítsd be magad ugy, mint egy felelős gazdit, mert külföldön ezért pénzbüntetést kapnàl, hogy szaporítod a (nyilvàn) törzskönyv nélküli kutyàdat.
2015. júl. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Pff

Mert szerinted a tenyésztés nem kizsarolás hogy állandóan viszik amikor tüzel...

De inkább hadjuk nem is ismersz minket akkor ne vádaskodj!!!!!!!!!!!!!

2015. júl. 20. 21:48
 14/18 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, kicsit tájékozódhatnál mielőtt nyílvánosan butaságokat írsz! A tenyésztés pont hogy nem arról szól, hogy minden tüzelésnél befedeztetik a szukát. Szigorú szabályai vannak, hogy milyen időközönként lehet, mely életkorban és életében max. 3 esetleg 4 alkalommal lehetnek kölykei.


Szóval ha elletni akarod a kutyádat az lenne a minimum, hogy kiműveled magad ezen a területen! Tudom, hogy ha túl sok érdemi információt szednél fel, akkor a végén még rájönnél, hogy nem kell ez neked, így inkább a tudatlanság mögé bújva csinálod amit eldöntöttél.

2015. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Egy nagyon jól tudom hogy mi az hogy tenyésztés...

Anyám már évek óta tenyésztő csak macskákkal...

Én csak egy rohadt kérdést tettem fel!!!

És erre mindenki nekem esik...

Felfogtam ahogy én is gondoltam kell peteérés hogy legyen kiskutya..

Téma lezárva és rohadtúl nem érdekkel se a tenyésztés se a szaporítás!!!!

Nekem ő kell mint társ nem mint haszon állat!!!!!!!!!!!!!

2015. júl. 21. 11:42
 16/18 anonim ***** válasza:
Sejtem, anyád is milyen "tenyésztő" lehet. Volt kitől örökölni...
2015. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Anyámnak semmi köze hozzá és esetleg anyukádnak!!! Ne anyázzál te ... meg am is nem ismered se őt se engem se a kutyám úgy hogy mocskos megjegyzéseket tartsd meg magadnak....

Egyszerű kérdés volt nem kell fikázni a másikat

2015. júl. 23. 07:15
 18/18 Saavedro ***** válasza:
Azt sem tudod, mi a fajtatiszta és fajtiszta között a különbség...
2017. aug. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!