Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem olyan kutyafajt...

Tudnátok nekem olyan kutyafajtákat mondani ami kistestű és nem hullajtja a szőrét olyan sűrűn?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
mexikói kopasz kutya
2015. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kínai meztelenkutya
2015. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csivava? (nem tudom,hogy ìrják)
2015. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

csivava??? :O annak rohadtul hullik!!!


Yorki,Havanese,Bolognese,Uszkár,Bichon Frise,Kínai meztelen kutya,Puder puff(meztelennek a szőrös változata)


Viszont ennek az ára,hogy 2-3 naponta alapos átkefélés,pár havonta kutyakozmetikushoz járni.


Mondjuk nálunk a sötét ruhákon azért szokott lenni szőr,de van szösz hengerünk és leszedjük :)


Havanese és B.Frise gazdi

2015. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2015. júl. 17. 19:31
 6/7 evimeri ***** válasza:
Akinek ennyi igénye van minek akar egy kutyát? Ez pont olyan mintha előre megrendelné milyen gyereke szülessen. Ha nem olyan lesz akkor mehet a lelenc házba. Valaki vagy szereti a kutyákat és akkor lehet fajtiszta vagy keverék, nagy vagy kicsi, hosszú vagy rövid szőrű. Teljesen mindegy. Én pl. mindegyiket imádom, mert más az egyéniségük.
2015. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem yorkim van és nem hullik a szőre még vedlési időszakban sem. Néha megfésülöm, kozmetikushoz nem szoktam vinni, inkább itthon én fürdetem, nyírom (tavasszal, nyáron). A ruhám még sosem lett szőrös tőle. Nálunk is fontos volt, hogy ne legyen tele a ház szőrrel.

Ilyen kutyákat még ennek a cikknek a végén találsz felsorolva.

[link]

2015. júl. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!