Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok véleményt mondani a...

Tudnátok véleményt mondani a real pearl border collie kennelről?

Figyelt kérdés

Légyszíves csak olyanok írjanak akiknek van onnan már kutyájuk, vagy személyesen ismerik őket, és jóban vannak.

É kiállításon milyenek, ha onnan vennék kölyköt, akkor érhetnék el vele helyezést, akár?



2015. júl. 18. 15:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Légyszives írjon valaki
2015. júl. 18. 19:47
 2/3 anonim ***** válasza:

Te akarsz tenyészteni? :D

Real pearl kutyával én sosem tenném. Aki jóban van velükl, azk úgyis jókat mondanak róluk, akik nem, azok nem. Nekem rohadtul nem szimpatikusak. A kutyáik csak a kiállítások idejére kerülnek ki a kennelekből, nincsenek sétáltatva, nincs velük foglalkozva. Sosem vennék onnan kutyát.

Ha már nagyon kiállításit szeretnél, akkor Lucky For You például.

2015. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Roppant kíváncsi lennék, hogy az előző válaszoló szerint pontosan mivel jobb a LFY kennel, mint a RP? :) Mert szerintem nagyjából ugyanazt a kategóriát képviselik, sőt, az előbbi gyakorlatilag az utóbbi fedezőkanjainak használatával indult.

Véleménye mindenkinek van persze, de kedves kérdező, jó lenne ha inkább a sajátodat alakítanád ki... avagy mik az elvárásaid a tenyésztővel szemben? Én ismerek ebből a kennelből elég sok kutyát, jókat is, rosszakat is, egyrészt az is fontos, hogy egyáltalán melyik párosításból van egy kölyök, másrészt az is fontos, hogy kihez kerül, hogyan nevelik fel.

A kiállítási szereplés összetett dolog, ha félretesszük a 'politikai' részét még akkor is rendkívül sokat számít az, hogy egy kutyát hogy mutatnak be: milyen a groomingja, hogyan van felvezetve, tanítva. Ezeket a dolgokat időbe telik megtanulni, ahogy a dolog másik részét is... tehát hiába veszel egy jó kutyát, az önmagában nem garantálja, hogy te helyezéseket fogsz vele elérni kiállításon.

2015. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!