Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáitok ehetnek egymás...

Kutyáitok ehetnek egymás tányérjából? Ti engeditek

Figyelt kérdés
Van két kutyám, egy kisebb és egy nagyobb termetű. A kajáltatás közösen zajlik. A kicsi általában hagy pár szem táp darabot, mikor mennyit, ez változó. S a nagy meg szokta enni. A kérdés, hogy most ezt hagyhatom? Vagy inkább rakjam át a nagy tányérjába? Félreértés ne essék, a nagy nem kitúrja a kicsit - nem is engedem, mert felügyelem a dolgokat-, csak miután a kicsi befejezte, s kiment a konyhából, akkor a nagynak megszoktam engedni, hogy megegye a maradékot.
2015. júl. 18. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Az úgy szerintem belefér, ha nincs kitúrás, csak az otthagyott kajára repül rá a másik. Viszont ha a kicsi ott hagyja a kaja végét, akkor nyilvánvalóan túl sokat kap; adj neki kevesebbet, és nem lesz gond.
2015. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a két kutya evés után tálat cserél és elmossa :DDDDD
2015. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Alapból a kicsi elég finnyás. Így jött hozzánk. Eleinte tápot kapott, májkrémmel, vagy konzervvel, de egy idő után (3-4 nap)nem ette meg semmenyire sem, pedig minőségi tápot kapott akkor is-most is, s besokaltam, hogy nem azért veszem meg azt, hogy utána meg kidobhassam a májrémes, konzerves tápot. Azóta csak száraz kaját kap. Van amikor több nap is egymás után megeszi azt amit kap, van amikor nem. Általában a másik kutya kajája "zöldebb", mint az övé, pedig ugyanazt kapnak. De akkor lehet, hogy kevesebbet fog kapni, de a vágó súlyát (3,2kg) azt tartja... :)
2015. júl. 18. 19:25
 4/5 Hovarju ***** válasza:

Ha nem túrja ki a kicsit, szerintem semmi baj.

Nekem régen két kutyám volt egyszerre egy német juhász szuka és egy malamut kan. Egy helyen ettek, ugyanazt kapták. Sokszor előfordult, hogy evés közben helyet cseréltek. Nem volt baj belőle soha.

2015. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem túrja ki szerencsére, nem is engedem neki. Addig nem mehet oda, amíg a kicsi ott sertepertél. Csak utána, hogyha kijött a kicsi a konyhából.
2015. júl. 20. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!