Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nálatok is egymás tányérjából...

Nálatok is egymás tányérjából kell enni?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom undorító ami nálunk folyik. Állandóan egymás tányérjából kell enni nehogy még egy tányérral többet kelljen elmosogatni. Jövök haza az iskolából, akarok enni, erre anyám veszi elő a koszos, használt tányérat amiből már valaki evett. Mondtam neki, hogy ne is hozza, mert inkább akkor nem eszek, erre nagy k#rv@ @nyádozás meg ordibálás közepedte kaphatok tiszta tányérat néhanapján. Állandóan olyan van, hogy leülök enni, anyám odaül mellém és néz. Mondom neki mit néz, erre mondja, hogy ő is enni akar, vár a tányérra... Olyan is van, hogy ha főz káposztalevest és marad másnapra is, akkor egyesével kell melegítgetni a mikróban, nem lehet egy lábasban feltenni a gázra megmelegíteni, nehogy még egy edény koszos legyen. Persze ilyenkor mindenki odaáll a mikró elé, hogy ő éhes. Mire rendesen átmelegszik a leves az legalább 4-5 perc. Mindig én vagyok az utolsó aki melegíthet, mindenki jóllakik én meg csak nézek közben. Ha körözöttet csinál anyám nem lehet külön tányérba szedni, hanem körbe kell ülnünk a tányérat és abból enni, közben meg apám állandóan kevergeti a kanalával. Meg múltkor pörköltet csinált anyám főzelékkel, én meg külön vittem merítéshez kanalat a pörköltbe is meg a főzelékbe is, anyám meg ordibált, hogy le kellett volna nyalnom a főzelékes kanalat és úgy belerakni a pörköltbe, nem kell ehhez két kanál. Ezek szerint ők már előtte belekevergették a nyálukat a kajába... Persze ha szólok nekik, hogy ez milyen undorító akkor ők vannak felháborodva, hogy itt senkinek nem szaros a szája.

2015. máj. 6. 21:34
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
47%

Gondolom mosogatáskor te vagy az első aki ott áll, hogy szeretnéd csinálni...

Ettől eltekintve elég undortó ez a dolog, de ha nem tetszik tegyél ellene. Menj szépen és mosogass.

2015. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
55%
"Kedves édesanyám, elmosogatok én, ne aggódj"" -ezt mondd!
2015. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
89%

életemben nem hallottam még ilyet. Mi csak olyat szoktunk

hogy a leves után abbol esszük a másodikat is, de ezt sokan csinálják. Meg gyerekként volt divat egy fürdövizben lefürdeni két-három embernek. De ez? Durva és beteges...

2015. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Meg apám ha beleharap valamibe utána tartja oda a szám elé, hogy kóstoljam meg, meg egyszer részegen visszaköpdöste a krumplit a tányérba és azt mondja, ne merítsek magamnak, egyem meg az övét... Ha rántott csirke van enni akkor anyám miután ettem elveszi a csontot a tányéramról és leszopogat róla minden húsdarabot meg porcot. Hát nem undorító?
2015. máj. 6. 21:40
 5/46 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez tényleg undorító és nem normális. Vegyél magadnak saját kanalat, tányért és mosogasdd is el, miután ettél
2015. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
87%
Aztak.... Nem lennek a helyedbe ... folyamatosan belekvereneka kajaba hashajtot ameddig le nem szoknak rola
2015. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, hogy felájánlottam már 100-szor, hogy mosogatok, de nem engedi.
2015. máj. 6. 21:40
 8/46 anonim ***** válasza:
73%
Nem énnék otthon soha
2015. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
20%

ez biztos poén. Ilyen biztos nincs.


De ha igen, akkor mosogatógép

2015. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehet, hogy így akarnak spórolni? Vízzel, mosószerrel...


Tényleg undi. Sajnálom. :(

2015. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!