Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobi (keverék) és boxer együtt?

Dobi (keverék) és boxer együtt?

Figyelt kérdés
Találtam valamelyik nap egy dobi kinézetű kutyust, szerintem nem fajtatiszta. Nha mindegy, haza vittem, aztán dokihoz hogy van e benne chip. Volt is benne, fel is vettem a kapcsolatot a gazdival, mondta hogy majd eljön érte, de három napig semmi nem történt, utána felhívott, hogy meggondolta magát, inkább maradjon nálam, mert nincs rá ideje... -.-" Szóval, gondolkodom rajta, hogy meg tartsam, mert nagyon aranyos kutya és a szívemhez nőtt. De viszont, nekem már van egy boxerem (iv. kan, a talált kutya szuka), és lakásban lakom. Eddig úgy tűnt, hogy elvannak, de még is félek kicsit, hogy amíg nem vagyunk itthon (kb 2-3 órát vannak egyedül, mert párom éjszakás és napközben velük van) nem lesz elég mozgásterük így, hogy ketten vannak. Szerintetek?
2010. márc. 5. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan maradhat, nagyon rendes tőled! Csak sokat szaladgálhassanak lenn a téren is :)
2010. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eddig bántották egymást? Volt komolyabb verekedés, acsarkodás?

Ha nem, nem kell aggódnod, minden rendben lesz, szépen össze fognak szokni. Időnként 1-1 dominancia harc előfordulhat, de ez természetes.

Ha mindkettővel megfelelően foglalkozol, ápolod őket testileg-lelkileg, lemozgatod őket, elég lesz nekik a "mozgástér".

2010. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az már a találkozáskor kiderült volna, ha nem férnének meg egymás mellett, mert a felnőtt kutyák nem igazán szoktak örülni az új jövevényeknek, főleg a kanok. Szóval szerintem se lesz nagyobb probléma, legalább az alatt a két-három óra egyedüllét alatt sem fognak unatkozni.
2010. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán meglesznek, ne aggódj, tényleg rendes, vagy, hogy befogadod. Azért az előző "gazdát" megkínálnám egy szívlapáttal....
2010. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!