Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom eldönteni, hogy...

Hogyan tudom eldönteni, hogy a kutyatáp, amit adok a kutyámnak az tényleg megfelelő neki? Illetve egy mentett kutyánál ez mennyi idő után látszik, hogy megfelelő e?

Figyelt kérdés
Taste of Wild-al etetetek, ez szerintem jő minőségű táp, azonban mikor 1 hónapja volt nálunk a kutyus, akkor a doki azt mondta, - mivel fogyott 1 kg-t mióta nálunk volt- hogy váltsunk tápot. Én ezt még nem tettem meg, mert egyrészt nem is ismerte ezt a tápot, másrészt akkor rendeltem meg a kövi adag TOW-ot, csak másik fajtát - magasabb fehérje tartalmút. A széklete normális kemény, bár kakilásonként van egy két ilyen ujjnyi hosszú darab, ami folyékonyabb.
2015. júl. 19. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A kutya jókedvű, nem hány, nincs hasmenése, sem szorulása.

Szép a bundája, nem vakarózik, nem hullik a szőre, nem (extrém) büdös a szája.

Nem fogy és nem hízik.

Az egy kilónak sztem nincs jelentősége.

2015. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Így szép a szőre, meg a kedve is jó. A székletes is jó, nem büdös a szája, csak ez a néha hasmenés szerűséget nem értem, hogyha meg 99%ban szép, kemény a széklet, akkor ez meg miért ilyen.

1kg nem a világ valóban, csak kicsit kiborultam, mikor 1 hónapja volt nálunk, több kaját is kapott, mint az előírt, s így fogyott... Fura volt számomra. Most megkapja azt a tápmennyiséget és rizst adunk még mellé. Szerintetek ez így hülyeség? Így meg túl sokat eszik? Létezik, hogy a TOW adagolási tábla nem megfelelő a kutyának?

2015. júl. 20. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!