Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem eszik 2 napja és...

A kutyám nem eszik 2 napja és tegnap 3-szor is hányt és folyton fekszik. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos németjuhász keverék csak inni hajlandó de csak vizet még tejet sem (pedig azt imádja) az állatorvos pedig nem rendel ezen a héten. Kérlek segítsetek!

2015. júl. 20. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vidd másikhoz, vagy hívd ki az ügyeletest állatorvost, mert ez így nagyon nem ok.
2015. júl. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el egy olyan állatorvoshoz, aki viszont rendel. Igen, messze van, tudjuk, nincs kocsi, nincs pénz, sosem utazott, hány, rád szakadt egy zongora, el van törve a lábad, tudom, de a kutya beteg, nem kicsit. Vagy elviszed dokihoz, vagy kezdheted ásni a sírját.
2015. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tejet eleve nem adunk kutyának.

Sürgősen vidd állatorvoshoz (másikhoz!). Könnyen el is pusztulhat, ha nem kap gyorsan kezelést. Ebben a melegben könnyen ki is szárad.

2015. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is vidd el másik orvoshoz. én egy 14 ezres településen lakok, 1 állatorvos van, szóval megértem a helyzetet. de biztos nem a semmi közepén laktok és nincsen szomszéd falu vagy város ahova elvihetnéd. ha nincs kocsi kérj meg egy szomszédot vagy egy ismerőst.
2015. júl. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Az a baja,hogy nem kerestél még másik orvost.Gondolom szaporítótól,olcsón,papírok nélküli kutya,kb.ezer baja lehet.Ha nem oldod meg sürgősen az orvost,áshatod a gödröt neki.Ennyi idős kutya ilyen melegben kb.pillanatok alatt kiszáradhat.
2015. júl. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tejet nem szabad adni a kutyának!!!
2015. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben senki sem tud segíteni neked, csakis egy állatorvos. Jó lenne, ha még ma elvinnéd egyhez, vagy kihívnál egy ügyeletes állatorvost. Ilyen kiskutyának pár óra elég a kiszáradáshoz vagy az állapota romlásához, amibe akár bele is halhat.
2015. júl. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!