Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez túl sok kaja...

Szerintetek ez túl sok kaja egy kutyának?

Figyelt kérdés
Taste of Wild-dal etetek és rizzsel. Az adagolási útmutatóban az van, hogy egy 20kg-s kutyának 1,5cup kell. Jelenleg a kutyám 20kg-s, de még elférne rajta +3-4 kg szerintem - a doki szerint 1-2. Hogyha én 2cup-ot adok és még 1 cup rizst, akkor az úgy már nagyon sok? Vegyek vissza az etetéséből? Egyenlőre nem látszik, hogy hízna...
2015. júl. 21. 18:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Váltottunk Acana Sport&Agiliyre egy időre. Úgy tűnik, hogy már szedett fel pár kilót.

Meddig érdemes vajon ezt adni neki? Ugye vannak a rémisztgetések, hogy a sok fehérjétől tönkre megy a veséje. Állatorvos mondta, hogy ez igaz, de nem élete végéig fogja ezt enni... Csak akkor vajon mikor érdemes áttérni valami kevésbé fehérje dús étrendre?! Erről nem mondott semmit, csak annyit, hogy egyenlőre kapja ezt, míg nem szedi össze magát.

A táp mellé vettem neki Gold Naturalis tablettát, ezt még egy másik orvos ajánlotta. Lehet, hogy ennek köszönhetjük a súly gyarapodást.

2015. szept. 12. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!