Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a Vizsláma...

Hogyan tanítsam meg a Vizslámat, hogy oda ne pisiljen?

Figyelt kérdés
Napközben a kertben van, de estére bejön aludni. Így eddig év közben nem tudtam rászolni, ha olyan helyre pisilt, ami nekünk nem jó. A kertben van 4-5 hely ahova szokott, de csak oda. Azok kozul az egyik nem jo, mert mi naponta eljátunk mellette, és büdös. Hogyan tudnám arról a helyről leszoktatni, így nyáron? Gondolom, valamivel el kéne fedni a stagát, hogy ne ott jöjjön rá az inger, de hogyan? Ja, és a Magyar Vizslám 1,5 éves.

2015. júl. 23. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt a részt naponta öntsétek le egy nagy vödör vízzel majd egy kis ecetet öntsetek rá.Az ecet eltünteti az amónia szagot.Kis idő múlva meg az ecet szag elpárolog. Meg mivel erős a szaga szerintem a kutya kerülni fogja.Viszont azt nem tudom,hogy ha fűre,növényre megy akkor az ki rohad e.
2015. júl. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valami hasonlóra emlékesztem, mert télen már találtam egy jót csak nem tudom, hogy milyen honlapon. Amúgy erős illatú WC illatosító (az a fúlyós) nem jó? És kb. meddig kéne fujni/locsolni. Egy idő után megszokná vagy állandóan kéne?
2015. júl. 23. 11:58
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és az ecet nem baj, mert egy régi fatörzset szokott amit már rég kivágtunk, fű meg nincs körülötte mert azt meg a pisije kiégette.
2015. júl. 23. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!