Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fura vagyok csak mert a...

Fura vagyok csak mert a kutyákat többre tartom az embereknél?

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mivel a kutyák jobbak mint az emberek.
2015. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%
A mai világban? Egyáltalán nem vagy fura, teljesen normális. Én is hasonlóképp vélekedek. :)
2015. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem tartom furának, de sokszor én is hülyén érzem magam, amikor egy állatkínzásos hír jobban megvisel, mint egy emberrel történt tragédia. Az állatok túl védtelenek, és sebezhetőek az emberrel szemben, és valahol én ezt normálisnak tartom.

Egyszer egy ismerősöm a szememre hányta, hogy én mindig az idiótákat és a hülyéket védem. Vissza kérdeztem, hogy miért? mégis kit védjek? A gengsztereket, mint amilyen Te vagy? Nem tudott rá mit mondani.

2015. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, én is többre tartom őket! Sokan furcsának néznek, amikor megpuszilom a kutyát, vagy mikor beszélek hozzájuk, vagy énekléssel altatom a kölyökkutyákat, mert az emberek szerint betegségeket terjesztenek. Anyukám azt vallja, hogy mind a lelket építik, mind az immunredszert erősítik a kutyák.
2015. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3. voltam. Még annyit hozzátennék ,hogy én nagyon sokat vagyok az utóbbi időben egyedül, és már régen belerokkantam volna a depresszióba és az alkoholizmusba, ha nem lennének kutyáim. Ellenben egyetlen embert nem tudok megemlíteni, akire számíthatok napi szinten a magányomban.
2015. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem többre tartom őket, hanem úgy érzem jobban megérdemlik, hogy az ember kiálljon értük. Nem áskálódnak, nem vernek át.


Ha egy kutyának baja van veled rögtön kimutatja, nem úgy, mint a sunyi emberek.

2015. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Ez nem jelenti azt, hogy nincsenek barátaim, akikért mindent megtennék, de nekem még egyetlen kutya sem okozott csalódást, ellentétben az emberekkel.
2015. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy mit értesz az alatt, hogy többre tartod őket. Ha úgy érted, hogy előbb mentenéd ki az égő házból egy kutyát, mint egy gyereket, akkor igen, fura vagy, sőt szerintem kissé beteges is. De ha mondjuk úgy, hogy szívesebben vagy kutyákkal, mint emberekkel, akkor csak egy egészen hangyányit vagy fura. Mármint oké, szeressük a kutyákat, de azért egy állat nem olyan, mint egy ember. Ő nem fog válaszolni, ha beszélsz hozzá. Csak azért, mert a világ televan s€ggf€jekkel, még nem kell teljesen lemondani az emberi kapcsolatokról. Vannak még normális emberek is. Oké, asszem kicsit elkapott a hév... Szóval ha azért emberekkel is vagy, akkor nem vagy fura. :)
2015. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én azért eléggé unatkoznék, ha nem lennének ember barátaim, csak mondjuk mindig a kutyákkal kéne lennem.


És egyes emberekre is tudok számítani.

2015. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Képzeld el, hogy mondjuk betegen fekszel otthon, akkor szólsz a kutyádnak, hogy menjen le gyógyszerért? Hát nem.

Embernek szólsz. Akkor kire lehet számítani?

2015. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!