Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek normális tünetek?

Ezek normális tünetek?

Figyelt kérdés
Szerdán ivartalanitottak a kutyamat.Aznap bágyadt volt de ugye az normális.Ma már evett és ivott is.(a dolgát is elvégezte)Ma delelott még egy kicsit játszott is.De inkább aludt.Viszont most delutánra ujra eléggé bágyadt lett, mintha gyorsabban venne levegőt és talán gyorsabban is ver a szive.ez normális?Lehet hogy a melegtől? Csak mert olvastam h a legtöbb kutya ivartalanitás masnapján már futna a miénk pedig eléggé csendes.A sebével semmi gond nincs,szepen gyogyul! :) (szuka kutya)

2015. júl. 23. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon valószínű hogy a melegtől
2015. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosan melege van, de ha bizonytalan vagy, hívd fel a dokit. Lehet, hogy jobb lett volna, ha vártok a műtéttel, amíg nincs ekkora kánikula.
2015. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen erre mi is gondoltunk most mar.Csak sajnos o ossze vissza tuzelt es feltunk ha most nem ivartalanitjuk megint tuzel.Egyebkent lehutottem (bevizeztem a tappancsait)es kimentunk a friss levegore igy vihar utan.A levegon sokkal elenkebb lett es normalisan vette a levegot.Szoval valszeg tenyleg a meleg miatt volt mert otthon meg mindig szaporan veszi a levegot 😃
2015. júl. 23. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a műtét után másnap még xarul van, az tök normális. Az enyémnek speciel a második nap volt pokoli fájdalma. Elég nagy hasi műtét az ivartalanítás, ne várd, hogy öt perc alatt rendbe jön, és majd rohangál...
2015. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!