Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnék egy kiskutyat...

Nagyon szeretnék egy kiskutyat (egy yorkshy teriert) De a szüleim nem engedik?

Figyelt kérdés

Már 2-3 éve könyörgök egy kutyiért de a szüleim nem engedik meg anyát már majdnem meggyőztük a tesommal mert a tesom is szeretne egy kutyát... ugye mondtam hogy yorkshit szeretnénk de anyukánknak nem tetszik akkor néztünk fehér yorkshyt na anyunak az már tetszett akkor őt meggyőztük hogy olyat fogunk venni de azt mondta hogy nagy felelosség egy kutya mondtam hohy majd én sétáltatom meg etetm itatom de azt mondta hogy nem..

Na apukámnak megmutattam azt a kutyust amit kineztünk azt mondta aranyos nekem ez azt jelenti hogy oké veszünk kutyát akkor meg kérdeztem hogy veszünk e kutyát és azt mondta hogy nem... (én 12 éves vagyok most megyek 7.be a testvérem meg 22 éves)...



2015. júl. 23. 20:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges hogy az a baja, hogy még csak a fajta nevét sem tudod leirni...

Vagy tudja,hogy egy fajtatiszta sima szőrű yorkshire terrier kb. 80000 forintnál kezdődik. Lehet, hogy azt is tudja, hogy egy biewer ("fehér") yorkshire terrier pedig kb. 150000 forintnál kezdődik.

2015. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Az alatt a 2-3 év alatt ameddig könyörögtél, mondjuk utána nézhettél volna hogy mi fán terem a YORKSHIRE terrier. Ugyanis így írják le. Ha még ezt sem tudod, akkor gondolom úgy egyben fingod sincs a kutyatartásról.
2015. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg azt is, a magyar értelmezőben, hogy mit jelent az aranyos szó. Oké?

"azt mondta aranyos nekem ez azt jelenti hogy oké veszünk kutyát "

Biztos vagy már 12 éves?

A yorkshire terriert yorkie-nak/yorkinak becézik.


Azzal pedig mi itt a gyk-n nem nagyon tudunk mit tenni, hogy a szüleid nem engedik.

Tudsz "mindent" a fajtáról? Ugye nem? Először tanulj, aztán felkészülten állj a szüleid elé. Tudd, mire van szüksége a kutyának, hogyan kell gondozni (a szőrét is), milyen etetési lehetőségek vannak.

És ugye nem azért akarsz yorkie-t, mert tök cuki??? Egy terrier, nem csak utyuliputyuli cukika. Fejedre tud nőni egy pillanat alatt.

2015. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha még a fajta nevét sem tudod helyesen leírni, akkor tényleg nem állsz készen arra, hogy saját kutyád legyen... eleve ez a hozzáállás, hogy kis cuki yorki kell, ráadásul fehér... nektek plüssállat való, nem kutya.
2015. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
Érthető, hogy nem engedik. Én se fizetnék meg utaznék az USA-ba egy new york shit miatt.
2015. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

5-ös, várjál, mindjárt nevetek.

Nem megy.

2015. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Szia! Ha tényleg szeretnéd és úgy akarnád mint én anno, akkor tanulnád rendesen nyelvtanból a helyesírást (mivel vesszőhiány mindenhol) és a fajtáról mindent kéne tudnod. Én is rengeteg ideig könyörögtem egy fajtatiszta labradorért, noha már gimis vagyok, akkor is csak egy kis keveréket kaptam, ami szerintem sokkal nagyobb öröm, mint egy labrador. Itt van egy kérdés róla sok képpel: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7045830-mekko..
2015. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
47%
Fehér yorkie nem létezik, nem tudom milyen fajtát láttál
2015. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy meg tényleg nincs fehér, ha jól tudom. Ha fehéret láttál, az a west highland white terrier.
2015. júl. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
De letezik feher yorkshi csak biewer a neve es nem 150000ft nal kezdodik hanem en lattam 70000ft ert biewer yorkshit... es le**arom a vesszohibakat mert csak neten nem irok helyesen...
2015. júl. 24. 01:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!