Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 6 éves NémetJuhász...

Van egy 6 éves NémetJuhász kutyám és még soha nem csinált ilyen mi volt ez?

Figyelt kérdés
Le akartam videózni ahogy megsimagatom és megsimogattam az orrát és hirtelen majdnem rámugrott meg ugatott pedig már többször is videóztam csak úgy. Még soha nem csinált ilyen miért csinálta?

2015. júl. 24. 16:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Még 1 éves sem volt mikor megkaptam és 6 éve foglalkozom vele játszunk meg minden soha nem csinált még iylet
2015. júl. 24. 16:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kéne az orrát buzerálni, szerintem te sem élveznéd :D
2015. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak megsimogattam és mnár többször is megsimogattam az orrás soha nem csinált ilyet és mikor megugatott utána úgy nézett mintha semmi nem lett volna.
2015. júl. 24. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Troll
2015. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha valóban olyan jó a kapcsolatotok, mint írod, akkor a legvalószínűbb, hogy fájt valamiért az orra. Nem kell, hogy látható seb legyen. Be is üthette, vagy megcsípte valami.

Ha a támadás komoly lett volna, te már halott lennél.

Ez csak figyelmeztetés. Engem is többször kapott meg a kutyám azért, mert fájdalmat okoztam neki. De soha még csak meg sem karcolt egyik sem. Csak a szájába vette a kezem, és lefogta.

Te is ellököd a fájdalmat okozó kezet.

2015. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy hirtelen ijesztő volt neki a kamera és a felé nyúló kéz.
2015. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!