Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most miért nevetnek ki, és...

Most miért nevetnek ki, és csúfolnak az emberek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Nagyon szeretem az állatokat és mindenki meglepetésére van egy pitbullom. Nagyon okos kutya, 3éve járok vele kutyasuliba. Nem agresszív mint ahogy a többi pitbull be van rögzülve az emberek fejébe. Rendkívül barátkozós, más kutyákkal is.

Ha megjelenek vele az utcán egyből egy csomóan elkezdenek röhögni, meg beszólogatni. Ez nagyon rosszul esik, mert nagyon szeretem a kutyámat:( (L) Akármilyen fajta és akárhogy is néz ki!

Ilyenkor azért nevetnek ki mert nem illik hozzám ez a fajta?

Hogy tudnám ezt a dolgot megoldani, hogyha végig megyek az utcán ne szakadjon a röhögéstől az összes ember, és ne szóljanak be? :\

A normális válaszolóknak köszönöm a válaszokat!


2010. márc. 6. 18:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Á, nekem is beszólnak csak nekem meg azért mert az enyém nem egy népszerű fajta (azt hiszik korcs) és nem látszik keménynek (pedig az). Tudom mit érzel, én is fiatalon kaptam a kutyám amikor fontos ki mit gondol rólad, de az ilyenekkel ne törődj mert nincs igazuk! Nálunk akkor keztek elhallgatni amikor meglátták hogy milyen trükköket tud, a nagyszájúak meg akkor amikor megtudták hogy megvéd engem. Szerintem tök jó hogy ilyen kutyád van, én szeretem a kemény kinézetű kutyákat. Ne foglalkozz velük!
2010. márc. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Hát nem lehet, hogy csak beképzeled magadnak? Ha tényleg így van, akkor ezek szerint itt is mutatkozik, hogy az emberek többsége külső alapján is ítél. Ne foglalkozz velük, én is nagyon szeretem a kutyákat, én biztos nem nevetnélek ki:) Egyébként meg akik kinevetnek, ne törődj vele, mert akkor csak lesüllyedsz a szintjükre. Primitív, buta emberekre vall az ilyen viselkedés. Szerintem egy felnőtt, valamire való ember nem tesz ilyet, szóval csak a tinédzserek csinálják ezt, akik fel akarnak vágni, hogy ők jófejek, nem félnek a kutyától, stb.(viccesen hangzik, de ez így van) és a haverok társaságában vannak. Ha egyedül lennének biztos nem mernének a közelbe se menni, mert be lennének sz*rva még egy mini kutyustól is.

Szóval ne foglalkozz velük, az ő bajuk, hogy ilyen szinten vannak!!:)

2010. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Nekem staffim van, tőlünk vagy félnek vagy csodálkoznak hogy jép pitbullt lehet tartani... vagy megjegyzik hogy milyen szép, kiröhögni még nem röhögtek ki, szerintem ne foglalkozz velük
2010. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Mit szólnak be?
2010. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ilyen huszonévesek szoktak kinevetni általában.

Olyanokat szólnak be, hogy kis plázacica sétáltatja a szaros harcikutyáját, meg hogy mit akarok itt menőzni, hogy pitbullom van?

Pedig nem is vagyok plázacicás :S Átlagosan öltözködöm és menőzni se akarok:S Meg se fordult a fejembe.

Köszi a gyors válaszokat:)

2010. márc. 6. 18:56
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

akkor meg kaks*zd le:)

én a helyedben azt mondanám, jó hangosan, h én a helyedben hallgatnék, mert tudja azt a parancsszót is, h TÉPD SZÉÉÉÉT!!!!!:DDD

2010. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%

Ha plázacicáznak ,akkor biztos van valami alapja...

Nekünk 2 amstaffunk van, és ha megyünk velük az utcán vagy fosnak tőlük vagy azt mondják hogy nagyon szépek, de hogy kiröhögjenek, nem érteném, hogy miért.

Szerintem egy kicsit nézz magadba és gondolkozz el rajta...

Mindennek van alapja. 22/Le

2010. márc. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolót nem értem:\

Semmi alapja. Soha senkivel nem voltam szemét, hogy lenne rá okuk. Nem is teszem a fejem mint egy plázacica, általába fekete fehérbe öltözködöm és nincs festve a hajam és műkörmöm sincs.

Semmi erre utaló jel nincs szerintem:S Mármint nem találok magamba..

2010. márc. 6. 19:21
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

Csak azért szólnak be, mert fiatalabb vagy náluk. Ennyi az egész. Látják, hogy úgysem csinálsz semmit és ezért beszólnak, hogy "menők" legyenek az agyatlan haverjaik előtt. Egyszerűen Téged szúrtak ki maguknak.

Tényleg ennyi az oka. Egyszerűen észre se vedd őket. Egy idő után abbahagyják, mert látják, hogy meg sem hallod, vagy nagy ívben sz@rsz rájuk.

23/L

2010. márc. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

Szia !


Nekem 3 Staffim van , és mikor csak 1 el megyek sétálni akkor is megkapom a tiszteletet , Általában :P


Pont tegnap történt hogy mikor vittem a Bell-t sétálni , akkor 2 nő kint állt a járdán és a kutyát egyből visszafogtam , (nem azért mert goromba ) csak nem szerettem volna ha összeugrálna valakit , mivel még csak 9 hónapos kölyök .


Egyből kaptam ám , hogy vigyem innen ezt az emberevő kutyámat , mit képzelek hogy ilyet ki merek hozni az utcára, pedig az ő 2 kis vakarék kutyája rajt lógótt a kerítésen , és üvöltöttek !


Annyit szoktam mondani , kutyához nem értők szólnak be , mikor az ő kutyáik rágják a kerítést, és tiszta idegbetegek , ha másik kutyát látnak :S


Én 5 hónaposan vettem a legfiatalabbat, úgy hogy fel volt vágva a füle, így még jobban tartanak tőle , pedig egy kis tündér :)

Érdekes,ha nem kutyával megyek fel a presszóba , és kint ülök az udvaron akkor feszt beszólnak , stb...

Ha kutyával vagyok ,rám sem mernek nézni :p


Nem értem miért nevetnek ki !

Legközelebb nevess vissza , olyan bunkón !

Én megkérdezném , hogy mi olyan vicces ??

És a válaszra okosan , de keményen visszavágni !

2010. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!