Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatok nevetnek (komolyan)...

Az állatok nevetnek (komolyan)? Ha igen akkor min, és tudják hogy az vicces?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 21:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ez hülyeség:) állatok nevetni meg tudni, hogy ez most vicces volt. az én kutyámnak néha úgy áll a szája mintha mosolyogna pedig semmi vicceset nem mondtam:-) szerintem ilyen nincs. vagyis én nem hiszek benne.
2009. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg tudnak produkálni valami nevetéshez hasonló viselkedést, de a vicceket nem ismerik, az biztos. Az én kutyámnak például ha játszok vele és nagyon beleéli magát és nagyon örül, akkor szó szerint fülig ér a szája, olyan mintha vigyorogna (persze nem lehet annak nevezni). Szóval ez inkább az örömmel lehet összefüggésben mint a vicces dolgokkal.
2009. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Bennük is termelődik endorfin, szóval örülni tudnak ha épp jól érzik magukat vagy hazajött a gazda, de a számunkra vicces dolgokat nem értik, és nevetni sem tudnak.
2009. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem se tuddnak nevetni, bár nekem is tud úgy csinálni a kutyám, mintha nevetne, de nyilván nem nevet! :D


Ha a kutya örül, akkor csóválja a farkát!(sztem)

2009. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem 2 kutyám van és szoktak egymásnak viccet mesélni, mert látom olykor, hogy röhög rajta a másik.
2009. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyszer hatalmasat estem a szobában (beakadt a lábam a szék lábába).

A kutya meg felállt és elkezdte csóválni a farkát.

Én ezt úgy vettem hogy kiröhögött.

2009. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Igen nevetnek.Mamakutya egész konkrétan kiröhög.Kárörvendő.

Ha a másik kutty kikap,jön,kapar és mutatja a fogsorát,de csak elöl,nem mint mikor vicsorit(de nem nyitott szájjal)


Onnan tudom hogy nevet ilyenkor,mert mikor hazamegyek,akkor is ezt csinálja,akkor boldog.

2009. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Áhh szerintem sem tudják, persze örulnek, de akkor vagy lihegnek avgy ugrándoznak....

az Én kutyusom sem szokott envetnia vicceken, avgy ha "tv-t nézünk" :)

Pusz

2009. aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mosolyogni tudnak :) Legalábbis az én kutyám amikor meglát mindig "mosolyog" :) De az én kutyámn teljesen más ,mint a többi :D Megsértődik, nem figyel ilyenek :D Tényleg meg tud sértődni ha a cicát simogatom sokáig..először jön oda bújik hozzám ,de ha nem foglalkozom vele ,akkor elmegy és leül a fal mellé.Neki simul és ha odamegyek nem néz rám :D Tiszta hülye :D Nagyon vicces :D
2009. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
hát kitudja... nevető hiéna. :D
2009. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!