Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatok a kutyumnak...

Hol találhatok a kutyumnak játszopajtást?

Figyelt kérdés
németjuhászom van,és mindig kijárunk sétálni,1,5éves tök játékos,és nagyon szeret játszani, vannak több kutyások is kint,de amikor megkérdezem,hogy játszhatnak-e a 2 kutya,akkor nem-a válasz,pedig semmi morgás nincs,miert van ez?csak amikor elmegyünk onnan látom a kutyámon hogy csalodott meg minden,,nem értem ezt
2010. márc. 6. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig csak ilyen kutya sétáltató-rohangáló helyen találhatsz neki játszópajtást... Biztos vannak hasonló termetű kutyák akikkel eljátszadozna!Gondolom akik nemmel válaszoltak kis pincsijük volt és féltek,hogy valami kárt tesz bennük a németjuhászod.Biztos találsz neki majd játszópajtást,nyugi!;)
2010. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm,a választ ,az 1ik egyénnek középméretü keverékje volt,,a másiknak magyar vizsla,a 3adiknak meg asszem boxerje volt,de ez érdekes,hugoméknak törpe uszkárja van, 1 éves lett januárban,és ö se engedi oda,(habár meg kell emlitenem hogy ö semelyik kutyához nem engedi,mert félti)ez hülyeség nem?

nem kutyafuttatokra járunk,hanem egy nagy rétre!!

2010. márc. 6. 20:46
 3/9 anonim ***** válasza:
az én tacskómmal megengedném hogy játszón! nálunk is ez volt a gond!de már vannak neki játszópajtásai! biztos te is fogsz találni!nyugi! nem sokára jön a jó idő egyre több kutyással fogsz találkozni!
2010. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok...,nagy parkban is láttam itt nálunk(Bp.),hogy kergették,játszottak egymással a kutyuk:)Sztem is hülyeség,hogy nem engedik játszani a másikkal,de tiszteletbe kell tartani ezt is!
2010. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen tiszteleben is tartom,,,csakhát ugye a kutya az akinek rossz hogy nem játszhat a többivel.

sajnos ez a helyzet hogy még a hugomra sem számithatok,,na de majd lessz valaki aki IGEN-t fog mondani,türelmes vagyok,

köszönöm még1x a válaszokat,kedvesek vagytok,

2010. márc. 6. 21:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenesetre, ha nem talalsz jatszopajtast a kutyudnak, akkor talalj ki otleteket, hogy te hogyan jatszhatnal vele.

Frizbizhetnetek, labdazhatnatok, stb. Ne legyen szegeny kutya olyan csalodott, szerintem nagyon orulne annak is, ha te jatszanal vele.

Legalabb teged is fitten tart :)

2010. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

rongyozunk,meg labdázunk is,meg persze a gyakorlás (engedelmesség)

csak az más ha a többi kutyuval játszhat,

na a frizbit kiprobáljuk!!!

2010. márc. 6. 22:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi is frisbeezünk :)

Ha XX. ker közelébe laksz, találkozhatunk és játszhatnak a kutyáink! Közepes testű nj keverék.Szuka

2010. márc. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

sajnos nem a XX kerületben lakom,

a hungaroring környékén!!

na majd lessz valami,türelmes vagyok

2010. márc. 7. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!